اخبار سیاسی

اصلاح نظام بانکی و انرژی در دستور کار دولت است

به گزارش خبرنگاران، محسن رضایی امروز در مراسم روز ملی صادرات در تهران گفت: صادرات خط مقدم فراوری ثروت ملت ایران است و بدون صادرات ملت ایران ثروتمند نخواهد شد.در کشورمان صادرات به طور مضاعف در اقتصاد ایران اثر دارد، اگر در تمام کشورها تجارت بخش مهمی از...

24 اردیبهشت 1401

مصوبه مهم وزارت کشاورزی درباره گوشت

طبق اطلاعیه وزارت جهاد کشاورزی بر اساس مصوبات روز چهارشنبه مورخ 20 بهمن ماه در کارگروه تنظیم بازار کالا های کشاورزی مقرر شد در ادامه تامین نهاده های دامی در سامانه بازارگاه، نهاده دامی بهمن و اسفند ماه یکجا تا خاتمه ماه بهمن تامین و تخصیص داده گردد.

21 اردیبهشت 1401

پرداخت سود 600 هزار تومانی سهام عدالت از اول اسفند

تهران (پانا) - رئیس کل سازمان خصوصی سازی مبلغ سود سهام عدالت 530 هزار تومانی را حدود 600 هزار تومان گفت و بیان نمود که فرایند واریز سود سهام عدالت از اول اسفند ماه شروع می گردد و تا قبل از پایان سال سود همه دارندگان سهام عدالت پرداخت می گردد.

20 اردیبهشت 1401

احتمال وقوع خاموشی در تابستان

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: در شرایط فعلی اندازه مصرف مازوت در نیروگاه ها کاهش یافته و 20 درصد مصرف سوخت نیروگاه های کشور مازوت است.

16 اردیبهشت 1401

باید در شیوه اداره کشور تجدید نظر کرد وگرنه گرفتار طرح های باستانی می شویم

تهران (پانا) - رییس سازمان برنامه و بودجه بیان نمود که در حال حاضر میانه عمر طرح ها به 17 سال رسیده، اگر با شیوه های فعلی بخواهیم راه را ادامه دهیم این طرح ها را باید طرح های باستانی نامید و باید در شیوه اداره کشور تجدید نظر کرد.

11 اردیبهشت 1401

تور ارزان روسیه: تحریم 351 نماینده مجلس و 27 فرد و نهاد روسیه

اتحادیه اروپا امروز در بیانیه ای رسما تحریم 351 نماینده مجلس و 27 فرد و نهاد روسی را به بهانه حمایت از به رسمیت شناختن استقلال جمهوری های دونتسک و لوهانسک رسانه ای کرد.

4 اردیبهشت 1401

راه اندازی 200 طرح بوم گردی در گلستان تا خاتمه امسال

در دهه فجر امسال 100 طرح بوم گردی راه اندازی می گردد و تا خاتمه امسال در استان گلستان 200 طرح بوم گردی روستایی راه اندازی خواهد شد.

1 اردیبهشت 1401

تور دوحه: برنامه ریزی برای تجارت یک میلیارد دلاری تهران ، دوحه

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر رییس جمهور کشورمان به قطر حضور دارد تا رایزنی ها و برنامه ریزی های لازم را برای توسعه همکاری های تجاری با این کشور عربی انجام دهد.

29 فروردین 1401

ابعاد و زوایا درج قیمت

کمتر از یک هفته به اجرای مرحله چهارم طرح الزام درج قیمت فراوریکننده به جای مانده است؛ طرحی که از زمان اجرای مرحله اول تا به امروز بازتاب های مختلفی را در پی داشته است. طرح الزام درج قیمت فراوریکننده بخشنامه تازه سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوریکنندگان...

27 فروردین 1401

وزیر راه و شهرسازی: 10 میلیون مسکن نو در کشور احتیاج داریم

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن از احتیاجهای اصلی مردم است، گفت: براساس برآورد اولیه نزدیک به 10 میلیون واحد مسکونی نو در کشور احتیاج داریم.

25 فروردین 1401

حقایق جالب درباره آرامگاه سعدی شیرازی، سلطان ملک سخن

سعدی، شاعر پارسی گوی در سال 606 هجری قمری در شیراز به دنیا آمد. بدون شک سعدی تاثیر عمیقی روی زبان فارسی گذاشت و لقب سلطان ملک سخن به درستی به این هنرمند داده شده است.

18 فروردین 1401

تور آلمان ارزان: شروع به کار نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB آلمان

پنجاهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB برلین در کشور آلمان با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شروع به کار کرد.

7 فروردین 1401

بررسی یک ادعای کذب درباره مذاکرات وین

نورنیوز نوشت: رسانه های غربی در روزهای اخیر تلاش می نمایند با انتشار اخبار غیر واقعی، دو گزاره جعلی شامل ضرورت اتخاذ تصمیم سیاسی از سوی ایران و طرح ضرب الاجل خودساخته را تثبیت نمایند و افکار عمومی را نسبت به شکل گیری شرایط اضطراری در مذاکرات شرطی نمایند.

6 فروردین 1401

مرگ 12 زائر در پی ازدحام جمعیت در یک زیارتگاه

یک مسئول دولت هند روز شنبه کشته شدن دست کم 12 شهروند این کشور را در جریان ازدحام جمعیت بازدید کننده از یک زیارتگاه مذهبی تایید کرد.

5 فروردین 1401

وعده دوباره وزیر راه برای ساخت 4 میلیون مسکن

به گزارش خبرنگاران، ساخت چند واحد مسکن احتیاج واقعی کشور است؟

2 فروردین 1401

سناریوی مسکن بدون حباب

حباب قیمت مسکن در تهران که پیش تر با دستگاه سنجش داخلی محاسبه شده بود، با یک مقایسه جهانی نیز مورد پایش نو نهاده شد.

24 اسفند 1400

ابلاغ مراتب ثبت ملی یازده میراث طبیعی به استاندار خراسان رضوی

ایرنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، ابلاغ مراتب ثبت ملی یازده میراث طبیعی به استاندار خراسان رضوی صورت گرفت.

12 اسفند 1400

حمله به یکی از اعضا حمله به همه اعضا است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، شورای همکاری خلیج فارس پس از نشست سران خود در ریاض در بیانیه پایانی تاکید نمود که هرگونه حمله به یکی از کشورهای عضو این سازمان، حمله به تمامی اعضای آن تلقی خواهد شد.

3 اسفند 1400

تور ارزان هلند: برگزاری نمایشگاه ایران مهد تمدن در هلند

نمایشگاه ایران: مهد تمدن، شب گذشته شنبه 26 خرداد در موزه درنتز هلند افتتاح شد.

1 اسفند 1400

مذاکرات وین فعال، پویا و رو به جلوست

تهران (پانا) - علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت جزئیاتی از سند مهم تحول دولت را ارائه، به انتقادها از سفرهای استانی پاسخ داد و بعلاوه تاکید نمود دولت به خودروسازان چک سفید امضا نداده است.

30 بهمن 1400
تعداد: (477)