اخبار سیاسی

اردوغان: از راهکار های مورد تایید سازمان ملل درباره کشمیر حمایت می کنیم

رئیس جمهور ترکیه عصر روز آدینه در پاکستان گفت که آنکارا از راهکار های مبتنی بر قطعنامه های سازمان ملل درباره کشمیر حمایت می نماید.

11 فروردین 1399

عراق، هشدار جریان صدر درباره توطئه آمریکا علیه مقدسات و نمادهای دینی و ملی

فراکسیون سائرون وابسته به جریان صدر از توطئه آشکار آمریکا برای هدف قرار دادن اعتقادات و رهبران دینی و ملی خبر داده و خواستار مقابله با آن شد.

8 فروردین 1399

تاثیر ناچیز ویروس کرونا روی برنامه های کمیته بین المللی المپیک

کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) معتقد است که ویروس مرگبار کرونا تا به امروز تاثیر ناچیزی در برنامه ریزی برای این سازمان برای بازی های 2020 توکیو داشته است.

6 فروردین 1399

بازگشت ترخیص کاغذ به روال عادی

رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه در سال جاری 887 هزار تن کاغذ وارد کشور شده است، گفت: ترخیص کاغذ به روال عادی بازگشته است.

6 فروردین 1399

سفارت ایران در پاریس: بعضی نهاد های فرانسوی بدتر از آمریکا به ایران فشار وارد می نمایند

سفارت ایران در پاریس در واکنش به اظهارات رئیس گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران اعلام نمود: بعضی نهاد های فرانسوی شدیدترین فشار ها را متوجه ایران می نمایند، حتی در حوزه دارو و حتی بدتر از آمریکا.

5 فروردین 1399

اقدام جدید و خطرناک آمریکا به بهانه بازدارندگی روسیه

پنتاگون بیان نمود به منظور بازدارندگی روسیه، موشک های هسته ای کم قدرت در زیردریایی های آمریکایی مستقر شده اند، در حالی که به عقیده کارشناسان، این اقدام باعث کاهش آستانه استفاده از سلاح های هسته ای و افزایش خطر جنگ اتمی می شود.

4 فروردین 1399

تصمیم های هیات دولت برای مقابله با کرونا

معاون اول رئیس جمهوری در جلسه امروز 13 بهمن ماه هیئت وزیران که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن تقدیر از دولت چین بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی در بالاترین سطح ممکن، بر اهمیت حفظ سلامت و بهداشت شهروندان ایران تأکید کرد.

2 فروردین 1399

منفعت طلبی آمریکا با ویروس کرونا

وزیر بازرگانی آمریکا می گوید ویروس کرونا می تواند اشتغال را از چین به آمریکا بازگرداند.

29 اسفند 1398

طالبان: استقلال افغانستان را معامله نخواهیم کرد ، توپ در زمین آمریکا است

گروه طالبان بیان کرد که درخواست آمریکا مبنی بر کاهش خشونت ها مورد قبول این گروه قرار گرفته است، اما باوجود تمایل طالبان به برقراری صلح، بر سر استقلال افغانستان معامله نخواهد کرد.

23 اسفند 1398

ملاقات لاوروف و نماینده سازمان ملل در امور سوریه

نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه که به مسکو پایتخت روسیه سفر نموده است با وزیر خارجه این کشور ملاقات و گفت وگو کرد.

22 اسفند 1398

برترین دلایل مهاجرت به کانادا در سال 2019

آیا میدانستید که در سال 2018 بیش از 310 هزار نفر به قصد مهاجرت به کانادا برای ویزای محبوب کانادا اقدام نموده و به این کشور سفر نموده اند؟ به راستی چه عواملی موجب می گردد تا این کشور مقصد نهایی و برتر مهاجرتی بسیاری از مردم در سراسر جهان گردد؟ با ما همراه باشید...

21 اسفند 1398

احتمال تاخیر در ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل ویروس کرونا

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا کسانی که باید مراجعه نمایند پیامک تاخیر در حضور آن ها ارسال می گردد.

20 اسفند 1398

نرخ مالیات کالا ها از نفت تا نوشابه معین شد

نمایندگان مجلس نرخ مالیات کالا های نفتی، فلزات گرانبها، سیگار و نوشابه را تعیین کردند.

17 اسفند 1398

الماس ها و ثروتی که شاه و خانواده اش هنگام گریختن از ایران با خود بردند، چقدر بود؟

پهلوی اول، افزون بر سرمایه 90 میلیون تومانی در بانک ملی ایران، ده ها میلیون پوند پول در بانک های انگلیس سپرده گذاری نموده بود.

13 اسفند 1398

تونس و قطر نیز در کنفرانس برلین شرکت نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، وزارت خارجه دولت وفاق ملی لیبی با صدور پیامی، خواستار دعوت از تونس و قطر برای شرکت در کنفرانس بین المللی برلین درباره لیبی شد.

9 اسفند 1398

زمان ثبت نام دور جدید مسکن ملی اعلام شد، ردشدگان مسکن ملی چه زمانی می توانند اعتراض نمایند؟

دور جدید ثبت نام مسکن ملی بنا بر اعلام وزیر راه و شهرسازی در آخرین ماه سال انجام می گیرد.

7 اسفند 1398

نقش پرستاران در طرح هر خانه یک پایگاه سلامت

معاون پرستاری وزیر بهداشت به تشریح نقش پرستاران در طرح هر خانه یک پایگاه سلامت پرداخت و گفت: پرستاران در این طرح خانواده هایی را تحت حمایت خود دارند و آنها را از لحاظ سلامت روانی و جسمی آنالیز نموده و در جهت آموزش خودمراقبتی به خانواده و در نهایت ارتقای...

6 اسفند 1398

سرنوشت استیضاح حاجی میرزایی ، شرح وزیر آموزش و پرورش درباره تنبیه بدنی دانش آموزان

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به موارد مطرح شده از سوی نمایندگان مجلس به منظور استیضاح وی، مطرح کرد که این موارد برطرف شده و به همین دلیل طرح استیضاح وی منتفی شده است.

6 اسفند 1398

گردشگر واقعی باید اشتغال و خلق ثروت کند ، شوفرها گردشگر نیستند

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور با اشاره به اینکه دولت باید بازار گردشگری خارجی را توسعه دهد، زیرا مردم الان نمی توانند به ترکیه بروند، گفت: گردشگر واقعی نیز کسی است که برای کشور ایجاد اشتغال و خلق ثروت کند.

3 اسفند 1398

نماینده ائتلاف النصر: محمد علاوی شانس بیشتری برای نخست وزیری عراق دارد

یک نماینده عضو ائتلاف النصر عراق مدعی شد که سه گزینه در حال حاضر برای نخست وزیری این کشور مطرح است که محمد توفیق علاوی شانس بیشتری برای این پست دارد.

3 اسفند 1398
تعداد: (190)