اخبار و رویدادها

بزرگ ترین صادرکنندگان سنگ آهن در جهان ، ایران در کجای این فهرست واقع شده است؟

میزان صادرات سنگ آهن در سال 2019 حدود 122.5 میلیارد دلار بوده و به طور کلی گزارش ها نشان می دهد که ارزش صادرات سنگ آهن در مقایسه با سال 2015، حدود 74.2 درصد افزایش یافته است. میزان صادرات سنگ آهن در این سال، 70.3 میلیارد دلار گزارش شده است. در مقایسه با سال 2018 نیز...

15 تیر 1399

بایدها و نبایدهای افراد چاق در برابر کرونا

بررسی ها نشان داده است که عملکرد ریه افرادی که چاق هستند و یا اضافه وزن دارند، با مشکلاتی همراه است که باید مراقب باشند.

14 تیر 1399

ترامپ: مردم در قرنطینه به فکر خودکشی و مصرف مواد می افتند!

من شما را دوست دارم و ما با شما هستیم. ما برای شما کار می کنیم. اهمیتی ندارد که ما سال آینده چه کار می کنیم اما جای افرادی که عزیز کسی هستند را شخص دیگری نمی گیرد.

14 تیر 1399

ممنوعیت برگزاری اردوهای خارجی برای تیم های عربستان

فدراسیون فوتبال عربستان مانع برپایی اردوهای خارجی تیم های این کشور به ویژه در اروپا می شود.

13 تیر 1399

تمدید اکران خروج در سینما ماشین تا شب قدر

فیلم سینمایی خروج تا 22 اردیبهشت ماه به اکران خود در سینما ماشین ادامه خواهد داد.

13 تیر 1399

رونمایی از فعالیت بروکری و طرح جهش تجارت فناوری

با برگزاری مراسمی از آیین نامه فعالیت بروکری و طرح جهش تجارت فناوری در پارک فناوری پردیس رونمایی شد.

12 تیر 1399

المشاط: سند برون رفت از بحران یمن را به گریفیتس ارائه کردیم

مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن بیان کرد سند راه چاره سیاسی که این کشور به نماینده ویژه سازمان ملل ارائه داده راه برون رفت یمن از بحران کنونی است.

12 تیر 1399

روش تازه کلاهبرداری در خرید و فروش اینترنتی!

سردار کیوان ظهیری اظهار کرد: با توجه به دستاورد های علم نوین و بستر سازی مصاحبه در فضای مجازی و امکان درج آگهی فروش در این فضا و همچنین دست یابی آسان به مشتری، تعدادی از شهروندان تمایل دارند برای خرید و یا فروش اجناس و کالا های دست دوم مشخصات کالا را در...

11 تیر 1399

به تاخیر افتادن المپیک فرهنگی به سبب شیوع جهانی کرونا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، به تاخیر افتادن المپیک فرهنگی بدلیل شیوع جهانی ویروس کرونا صورت گرفت.

10 تیر 1399

خطر مشکل تامین آب شرب در تابستان با افزایش کشت

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه آماده یک تابستان سخت هستیم، گفت: با توجه به شرایط بارندگی های استان، اگر کشاورزان بخواهند به میزان سال گذشته کشت داشته باشند ممکن است با مشکلاتی در تامین آب در تابستان روبرو شویم. ...

9 تیر 1399

والت دیزنی به کمک NBA می آید

یکی از کارمندان دیزنی ورلد که 20 سال در این مجمتع کار کرده، معتقد است به سختی می توان در تمام آمریکا، جایی مثل دیزنی ورلد را برای میزبانی NBA پیدا کرد.

9 تیر 1399

گذر از مه مستندی از دل کرونا برای فرشته های پنهان پشت ماسک

مستند 10 قسمتی کوتاه گذر از مه با موضوع زندگی یک ماهه با 10 سوژه مستقل در بیمارستان کامکار قم در حال پخش از شبکه های مختلف رسانه ملی است.

8 تیر 1399

ترامپ درباره بیماری احتمالی رهبر کره شمالی: خبر جعلی است

رئیس جمهور آمریکا گزارش ها درباره احتمال بیماری رهبر کره شمالی را رد کرد و آن را به اشتباه رسانه ها نسبت داد.

7 تیر 1399

شلوغی اهواز در بحبوحه بی صدای افزایش موارد کرونا

خبرنگاران/خوزستان پس از کاهش محدودیت هایی که از اسفندماه برای کنترل و کاهش شیوع ویروس کرونا اعمال شده بود، به تدریج رفت و آمدها از 17 فروردین و پس از آن 23 فروردین بیشتر شد و مردمی که به نظر می آمد از خانه نشینی خسته شده اند، به خیابان ها آمدند؛ حتی بدون...

7 تیر 1399

دیدنی های سانتورینی؛جزیره ای با سواحل سیاه شنی، عکس

سانتورینی (Santorini) نامی است که ونیزی ها در قرن سیزدهم به این جزیره در یونان دادند. این جزیره در دریای اژه قرار گرفته است و با تنها حدود 72 کیلومتر مربع وسعت، حدود 13,600 شهروند یونانی در آن زندگی می نمایند. جزیره سانتورینی به سواحل سیاه شنی آتشفشانی و سبک زندگی...

6 تیر 1399

ادامه اعتراضات در هنگ کنگ با وجود کرونا

با کاسته شدن از سرعت شیوع کرونا ویروس در هنگ کنگ، معترضان این دولت شهر در تازه ترین دور از تجمع های کوچک اما هدفمند، وارد یک مرکز خرید لوکس شدند و شعارهای دموکراسی خواهانه سر دادند.

6 تیر 1399

آلینگدو ؛جزیره ای که از کرونا در امان ماند

از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز هیچ مورد ابتلا به این ویروس در جزیره توریستی آلینگدو، تنها جزیره دریای شرقی کره جنوبی گزارش نشده است.

5 تیر 1399

جایزه ناسا برای دانشجویان سازننده ماهواره فضایی

پال کوترینگ(Paul Köttering) دانشجوی دانشگاه برکلی پروژه ای را به همراه دیگر دانشجویان این مطالعه شروع نموده است و امیدوار است بتواند تاسواره ای بسازد و آن را تا سال 2021 به فضا پرتاب کند که البته این ایده او برای ناسا جذاب به نظر آمده و ناسا از این پروژه حمایت...

5 تیر 1399

پرتغال: شیوع کرونا در میان پناهجویان ، انتقال از کمپ به هاستل

شورای پناهندگان پرتغال نگران ابتلا پناه جویان در هاستل های لیسبون است که حفظ فاصله گذاری اجتماعی در آنها بسیار سخت به نظر می رسد.

4 تیر 1399

خبرنگاران عضو تیم ملی کاراته: به شکست کرونا و کسب سهمیه المپیک می اندیشم

شیراز-خبرنگاران- عضو تیم ملی کاراته بانوان ایران اظهار داشت: برای کسب سهمیه المپیک توکیو ابتدا باید کرونا را شکست دهم از این رو در خانه تمرینات سنگینی را دارم می گذارنم.

4 تیر 1399
تعداد: (880)