اخبار مجلس

روحانی: تحریم را به موزه تاریخ بسپارید

رئیس جمهور با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر فشارتحریم ها و جنگ اقتصادی تمام عیار ترامپ علیه ایران واقعیت های بزرگی را به جهان و همه بدخواهان ایران نشان داد، گفت: ترامپ ظرفیت ها و حقایق توانایی های جمهوری اسلامی ایران را اصلا نشناخت...

6 بهمن 1399

دلایلی که نتوانستیم به طور واقعی با فساد مبارزه کنیم

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: مداخله بیش از حد دولت در تصدی گری اقتصاد کشور، فراهم نبودن محیط مناسب کسب وکار و امضا های طلایی از جمله دلایلی است که موجب شده نتوانیم با فساد مبارزه کنیم.

1 بهمن 1399

جزئیاتی از خدمات رفاهی و تسهیل امور معشیتی برای دانشگاهیان

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان جزئیاتی از خدمات رفاهی و تسهیل امور معشیتی برای دانشگاهیان این دانشگاه را تشریح کرد و گفت: توجه به خدمات رفاهی و معشیتی کارکنان و استادان در دستور کار این حوزه است.

9 آبان 1399

نماینده مجلس: فیفا به صورت کتبی ایران را به تعلیق تهدید کرد، به دنبال کشف منابع داخلی هستیم

ما از دستگاه های نظارتی و امنیتی دعوت می کنیم چون در رأس آن نامه آمده، کدگذاری داخلی و بنابر اطلاع منابع مطمئن داخلی. باید برایمان کشف شود این منابع مطلع داخلی که آدرس های غلط دادند چه بوده است.

3 آبان 1399

فراکسیون صادقون: دولت الکاظمی ملزم به اجرای مصوبات مجلس است

فراکسیون صادقون در مجلس عراق تاکید نمود که دولت مصطفی الکاظمی نخست وزیر ملزم به اجرای مصوبات مجلس از جمله اخراج نیروهای آمریکایی از عراق است.

29 مهر 1399

سلیقه ای عمل کردن بانک ها برای پرداخت وام ودیعه مسکن

وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی بارها اعلام نموده اند که تنها یک ضامن برای دریافت وام اجاره کافی است اما بانک ها طبق سلیقه خود برای متقاضیان ضامن های جدیدی مشخص می نمایند.

27 شهریور 1399

پامپئو ایران را به کوشش برای دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرد

وزیر خارجه آمریکا مدعی شده ایران ممکن است بخواهد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر دخالت کند.

26 شهریور 1399

خبرنگاران چین هراسی محور دوره گردی پمپئو در اروپا

لندن - خبرنگاران - وزیر امور خارجه آمریکا در سفر دو روزه به انگلیس و دانمارک و ملاقات با مقام های بلندپایه دو کشور، تلاش کرد تا علاوه بر رایزنی درباره مسائل روابط دوجانبه، در اقدامی بی فایده سیاست های شکست خورده کاخ سفید علیه چین را در واپسین ماه های انتها...

25 شهریور 1399

تصاویر لحظه خروج تاجگردون از مجلس پس از رد اعتبارنامه ، جایگاه 257 خالی شد

جلسه غیرعلنی مجلس برای تصمیم گیری درباره رد یا تایید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون صبح امروز برگزار گردید و نمایندگان به اعتبارنامه منتخب مردم گچساران رای ندادند.

17 شهریور 1399

تثبیت کرایه های کرونایی کرج در خم یک کوچه

با وجود شیوع کرونا و ضرورت سوار شدن سه نفر در تاکسی ها، مبلغ کرایه و تعداد سرنشینان تاکسی ها به ثبات لازم نرسیده است.

13 شهریور 1399

چادرنشینی مستاجران؛ نتیجه افزایش 4 برابری اجاره بهای خانه

قیمت های نجومی اجاره مسکن در لرستان، به خصوص شهر خرم آباد موجب نارضایتی مستاجران شده، موضوعی که با ادامه این فرایند طبق گفته شان آن ها را مجبور به چادر نشینی خواهد نمود!

30 مرداد 1399

جلسه 4 ساعته مسئولان فدراسیون جودو با علی نژاد

مسئولان فدراسیون جودو در جلسه ای چهار ساعته با معاون وزیر ورزش و جوانان شرکت کردند.

30 مرداد 1399

تکذیب خبر راه اندازی پلیس کرونا در آبادان، ناجا مجری مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای خبر راه اندازی پلیس کرونا در آبادان را تکذیب و تاکید کرد پلیس مجری مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

28 مرداد 1399

قالیباف به معاون دبیرکل اتحادیه بین المجالس اسلامی تسلیت گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت پدر معاون دبیرکل اتحادیه بین المجالس اسلامی را به وی تسلیت گفت.

24 مرداد 1399

مالیات بانک ها را مجبور به تمکین سود سپرده 15 درصدی کرد

رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه مالیات، سیستم بانکی را مجبور به تمکین از اخذ سود 15 درصدی از سپرده ها کرد، گفت: اکنون که نرخ واقعی سود سپرده ها منفی است، اخذ مالیات بر سود سپرده های بانکی موضوعیت ندارد و سازمان مالیاتی برنامه ای در این زمینه ندارد....

2 تیر 1399

اقدام به آتش زدن یک لایحه در نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار

خبرنگاران/خراسان رضوی نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه به علت اعتراض بعضی از اعضا به متمم بودجه 98 شهرداری این شهر با حواشی همراه شد.

30 خرداد 1399

شرایط فعالیت های اداری، آموزشی و پژوهشی در دوران مقابله با کرونا بررسی شد

حضور حداقلی در محیط کار و ارائه خدمت در قالب دورکاری، آموزش مجازی و ایجاد تالارهای گفتگوی پژوهشی مجازی در بررسی ابعاد چالش های حکمرانی در سطوح مختلف توسط اساتید، از مصوبات اولین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بود.

1 خرداد 1399

تخصیص سهمیه 60 لیتری بنزین برای سفرهای تابستانی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا قطعا سهمیه 60 لیتری در ایام عید نوروز به خودروها اختصاص نخواهد یافت و این سهمیه در تابستان به کارت سوخت ها اختصاص می یابد.

12 اردیبهشت 1399

این هفته سرنوشت سازترین هفته مشهد است، ارسال لایحه ای به شورا برای توقف برخی اقدامات شهرداری

خبرنگاران/خراسان رضوی شهردار مشهد در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به اینکه این هفته سرنوشت سازترین هفته برای مشهد و مردمش است، از ارسال لایحه ای به شورای شهر برای توقف برخی اقدامات شهرداری برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا خبر داد.

12 اردیبهشت 1399

امیرعبداللهیان: آمریکا عامل اصلی جنگ بیولوژیک است

مشاور ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آمریکا که با وجود ناوگان پنجم دریایی نظامی خود بر بحرین حکومت می کند، عامل اصلی جنگ بیولوژیک است.

11 اردیبهشت 1399
تعداد: (49)