فرهنگ و هنر

ظرفیت اقامتی یزد به 10 هزار تخت رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: امسال در مجموع 75 پروژه گردشگری در استان یزد افتتاح شد که این پروژه ها ظرفیت تخت های اقامتی یزد را به 10 هزار مورد رساند.

27 مهر 1398

زلزله به آثار آذربایجان غربی آسیب نزد ، سرکشی از بناها ادامه دارد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: زمین لرزه شب گذشته در این استان، خوشبختانه به بناهای تاریخی آسیبی وارد نکرده است.

26 مهر 1398

مونسان در حاشیه سفر به استان البرز اطلاع داد: 1100 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه تأمین زیر ساخت های گردشگری استان البرز ، افزایش 5 هزار تخت اقامتی جدید در سطح استان

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از حجم سرمایه گذاری 1100 میلیارد تومانی در حووزه تأمین زیر ساخت های گردشگری استان البرز اطلاع داد.

24 مهر 1398

توافق شهرداری مشهد و میراث فرهنگی خراسان رضوی برای سامان دهی پردیس آرامگاه فردوسی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در جلسه ای مشترک با شهردار مشهد و رئیس کمیسیون عمران توس برای سامان دهی پردیس آرامگاه فردوسی به مساحت 42 هکتار موافقت نامه ای را به امضا رساند.

23 مهر 1398

جشنواره ملی ایل سنگسر فرصتی برای تبدیل استان سمنان به مقصد سفر است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: جشنواره ایل سنگسر فرصت مناسبی برای تبدیل استان سمنان به مقصد سفر است.

23 مهر 1398

آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس با دوربین سه گانه، پردازنده جدید قدرتمند و طراحی قدیمی معرفی شدند

کاربران آیفون با پسوند پرو تا پیش از مراسم رونمایی از آیفون های جدید امشب بیگانه بودند. ولی اکنون اپل از پرچم دارهای جدید خود به نام iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max رونمایی کرد.

21 مهر 1398

نظام قضایی بحرین-1 ، قانون تروریسم، ابزاری برای محاکمه های غیرقانونی معترضان

تروریسم و شرایط فوق العاده، بستر مناسبی را برای محاکمه غیر قانونی معترضان مسالمت آمیز در بحرین فراهم نموده است.

19 مهر 1398

شرط لازم مبارزه با فساد

عباس عبدی - روزنامه نگار:تقریبا روزی نیست که اخبار دادگاه های مالی و فساد مالی شنیده نشود و معلوم نیست تعداد پرونده هایی که به مرور مفتوح می شود از تعداد پرونده های مختومه بیشتر نباشد.

18 مهر 1398

رشد شاخص های سرمایه گذاری گردشگری آذربایجان غربی

آنالیز شاخص های عملکردی نشان می دهد که سرمایه گذاری حوزه گردشگری استان آذربایجان غربی در یک سال اخیر، روند روبه رشدی داشته است.

16 مهر 1398

روایت فیلمساز پیشکسوت از هزارتوی اکران

علی ژکان کارگردان باسابقه ای که فیلم اولین امضا برای رعنا را از سه سال پیش در انتظار اکران دارد، می گوید فیلمش به اتهام تجاری نبودن تا به امروز جایی در چرخه اکران پیدا نکرده است.

15 مهر 1398

تقویت همکاری سازمان میراث فرهنگی با کانون پرورش فکری بچه ها

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به علاقه مندی و آگاهی کارشناسان کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان می توان از علاقه مندان و داوطلبان این کانون به عنوان راهنمایان افتخاری موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی برای بازدید بچه ها استفاده...

14 مهر 1398

دوچرخه را پنج شنبه ها از روزنامه فروشی ها بخواهید!

هفته نامه دوچرخه، پنج شنبه ، 24مرداد 1398، شماره کاغذی 959 خود را برای نوجوانان منتشر کرد.

13 مهر 1398

دونالد ساترلند جایزه سن سباستین را می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین گفت سومین و آخرین فردی که سال جاری با دریافت جایزه دونوسیتا این جشنواره و برای یک عمر دستاورد هنری تجلیل می گردد دونالد ساترلند بازیگر کهنه کار کانادایی خواهد بود.

12 مهر 1398

آیا می دانستید هایی که نمی دانستید! (2)

خبرنگاران: در این مطلب با دانستنی های جالبی آشنا می شوید که احتمالا نمی دانستید.

11 مهر 1398

فال روزانه 13، 06، 1398

فال روزانه چهارشنبه 13 شهریور 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استتولد تمام افرادی که امروز 13 شهریور متولد شده اند مبارک باشد. پیش از هر چیزی، امیدواریم سال جاری، یکی از بهترین سال های زندگی شما بوده و به هر چیزی که در انتظار آن هستید، دست یابید....

10 مهر 1398

کاشان میزبان نخستین نمایشگاه ملی صنایع دستی روستایی

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از انتخاب این شهر برای میزبانی نخستین نمایشگاه ملی صنایع دستی روستایی اطلاع داد.

10 مهر 1398

حفاظت و صیانت از جنگل های جهانی هیرکانی تشدید می شود

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ثبت جهانی جنگل های هیرکانی و برنامه های این سازمان برای صیانت هرچه بهتر از این جنگل ها گفت: به دستور دکتر مونسان، طرح جامع گردشگری جنگل های شمال کشور تدوین می شود.

9 مهر 1398

تیمچه امین الدوله کاشان مرمت می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از برنامه ریزی مرمت تیمچه امین الدوله در مجموعه بازار تاریخی کاشان به همت مسئولان دفتر طبیب وطن اطلاع داد.

7 مهر 1398

گردشگری محور توسعه کردستان است

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استانداری کردستان با اشاره ظرفیت های فرهنگی و تاریخی کردستان، گردشگری را محور توسعه این استان بیان کرد.

5 مهر 1398

نقش پررنگی که گروه ملی صنعتی فولاد در رونق اقتصاد کشور دارد

گروه ملی صنعتی فولاد توانسته با نیم قرن فعالیت پیروز و پایدار، اقتصاد کشور را دگرگون کند.

5 مهر 1398
تعداد: (72)