اقدام به آتش زدن یک لایحه در نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار

به گزارش مجله ستاره، خبرنگاران/خراسان رضوی نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه به علت اعتراض بعضی از اعضا به متمم بودجه 98 شهرداری این شهر با حواشی همراه شد.

اقدام به آتش زدن یک لایحه در نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار

در این نشست رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای شهر سبزوار در اعتراض به متمم بودجه 98 شهرداری این شهر اقدام به آتش زدن این لایحه کرد.

در ویدئویی که در شبکه های مجازی این شهر منتشر شده، مسعود پسندیده متمم بودجه 98 شهرداری سبزوار را سزاوار آتش زدن دانسته و اقدام به آتش زدن آن نمود که نایب رئیس شورای شورای شهر سبزوار از این اقدام ممانعت نمود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر سبزوار در این نشست این اقدام خود را به دلیل عدم انطباق متمم بودجه با اصل بودجه پیشنهادی ذکر کرد.

مسعود پسندیده اضافه نمود: شهرداری در حوزه های مختلف متناسب با رویکرد شورا و اهداف و برنامه های مصوب شورای اسلامی شهر حرکت نمی کند و آنچه که در متمم بودجه دیده می گردد، بیانگر همین مطلب است.

وی بهسازی معابر کوی گلستان، اجرای تقویم فرهنگی، خرید نردبان هیدرولیک، اجرای تقاطع ابریشم، پیاده راه قصبه، پارک گردشگری ده راز و باغ بازار را از بعضی موارد مهمی ذکر نمود که در بودجه گنجانده شده اما شهرداری هیچ اقدامی در این راستا انجام نداده است.

مدیر اقتصادی و ذی حساب شهرداری سبزوار نیز که در این نشست حضور داشت، اقدام رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای شهر سبزوار را بی حرمتی و توهین به مجموعه شهرداری دانست.

سید عباس شبیری گفت: مجموعه شهرداری تمام کوشش خود را برای ارائه خدمات شهری به کار گرفته است و تعامل و همدلی خوبی با شورای اسلامی شهر دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 951

به "اقدام به آتش زدن یک لایحه در نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام به آتش زدن یک لایحه در نشست علنی شورای اسلامی شهر سبزوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید