برگزاری کارگاه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی در تبریز

به گزارش مجله ستاره، صبح امروز کارگاه 2 روزه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از معاونان اشتغال ادارات استان در مرکز سلامت دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تبریز برگزار گردید.

برگزاری کارگاه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی در تبریز

به گزارش خبرنگار مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: اگر مملکت مسئله ای دارد همه ما مقصریم لذا باید مردم را از این وضعیت خارج کنیم، چون همه ما مسئول این وضعیت هستیم و به جای اینکه دیگران را نقد کنیم باید از تجربیات همدیگر استفاده کنیم.

او اضافه کرد: به عنوان نمونه باید چندین روستا را برای ایجاد اشتغال برنامه ریزی کنیم تا اشتغال مورد نظر ایجاد گردد و هر اقدامی که برای ایجاد اشتغال امکان دارد باید آن را انجام دهیم تا بتوانیم فقر را از بین ببریم و ایجاد اشتغال کنیم که برای این منظور، احتیاج به مطالعه و برنامه ریزی داریم.

در ادامه جلسه عیسی منصوری معاون توسعه کار و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی کشور گفت: قرار است کاری را آغاز کنیم تا اثربخشی خوبی داشته باشد و ما احتیاجمند یک با همستان هستیم تا نتایج بهتری حاصل گردد درحال حاضر کشور ما به لحاظ حکمرانی در حوزه فرهنگ عقاید فرهنگی خود را دارد، اما در زمینه اقتصاد و تکنولوژی حکمرانی تعریف نکرده ایم لذا اتفاقات تورمی و افزایش نقدینگی همیشه تکرار شده است.

او هدف از برگزاری کارگاه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی را رسیدن به ادبیات مشترک در زمینه پیاده سازی برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال روستایی عنوان نمود و اضافه کرد: مرور مولفه های توسعه، مبانی توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی، وضعیت فعلی اقتصاد و اشتغال روستایی، ابزار های توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی، تامین اقتصادی، تکنولوژی شبکه سازی و نیز زنجیره ارزش از دیگر اهداف این کارگاه دو روزه است.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 402

به "برگزاری کارگاه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید