کربکندی: دیگر نمی توانیم یک مربی مثل کی روش بیاوریم، اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب گرد داشتیم

به گزارش مجله ستاره، رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است که فدراسیون فوتبال دیگر نمی تواند یک مربی مثل کارلوس کی روش را برای تیم ملی انتخاب کند.

کربکندی: دیگر نمی توانیم یک مربی مثل کی روش بیاوریم، اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب گرد داشتیم

رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله ستاره، در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی و انتقادهای اجرا شده بابت این انتخاب گفت: اسکوچیچ از لحاظ فنی مربی خوبی است که در باشگاه های ایرانی تأثیرگذاری مثبتی داشته. من کار این مربی را قبول دارم، ولی شرایط تیم ملی و کار کردن در تیم ملی ایران یک موضوع متفاوت است. ما بعد از جدایی کی روش حالا به این شرایط رسیده ایم و این یک عقب گرد است.

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از فدراسیون فوتبال در زمینه انتخاب سرمربی تیم ملی تأکید کرد: تناقض در رفتار و گفتار فدراسیون به وضوح دیده می شد. این درست نبود که از مربیان ایرانی نام برده گردد و حتی باشگاه ها را به چالش بکشند و در نهایت یک مربی را انتخاب نمایند که اسمی از او مطرح نشده بود.

وی با تعریف و تمجید از عملکرد کارلوس کی روش توضیح داد: ما بعد از جدایی کی روش دیگر نمی توانیم یک مربی مثل او در تیم ملی داشته باشیم که پای خواسته هایش بجنگد و فدراسیون هم نمی تواند یک مربی در سطح کی روش را بیاورد. بعد از جدایی این مربی باید یک مربی در سطح کی روش را انتخاب می کردیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. هر چند بعضی رفتارهای کی روش تند بود و انتقادهایی هم به این مربی وارد بود، ولی کی روش کارش را درست انجام می داد.

دروازه بان پیشین تیم ملی گفت: ما ندیدیم که بعد از جدایی کی روش یک بازیکن تیم ملی علیه این مربی مصاحبه کند و این نشان می دهد که او کارش را به خوبی بلد بود. بیشتر بازیکنان تیم ملی هم لژیونر و فوتبالیست های بزرگی هستند و باید دید بازیکنان با سرمربی جدید چگونه کنار می آیند. در این مقطع حساس اینکه کدام مربی ایرانی در کنار اسکوچیچ قرار خواهد گرفت بسیار مهم است و باید دید آیا وحید هاشمیان همکاری اش را ادامه خواهد داد یا خیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 789

به "کربکندی: دیگر نمی توانیم یک مربی مثل کی روش بیاوریم، اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب گرد داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کربکندی: دیگر نمی توانیم یک مربی مثل کی روش بیاوریم، اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب گرد داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید