خسروی: تمام تلاشمان را می کنیم در جام ملت های آسیا نتیجه خوبی را بگیریم، نیمار را دوست دارم و بازی های او را دنبال می کنم

به گزارش مجله ستاره، بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در مورد تیم ملی و صعود به جام ملت های آسیا توضیحاتی را اعلام کرد.

خسروی: تمام تلاشمان را می کنیم در جام ملت های آسیا نتیجه خوبی را بگیریم، نیمار را دوست دارم و بازی های او را دنبال می کنم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش خبرنگاران، گلنوش خسروی مدافع وسط تیم ملی فوتبال بانوان در مورد صعود به جام ملت های آسیا گفت: خدا را شکر که توانستیم دست پر از ازبسکتبان برگردیم. ما 4 ماه سخت تمرین کردیم و از همه امکاناتی که در اختیار ما نهاده شد نهایت استفاده را بردیم. ما 2 سال بود در هیچ تورنمتی شرکت نکردیم و بعد از آمدن عزیزی خادم و حمایت هایی که انجام دادند تا بتوانیم تاریخ سازی کنیم. گفتن برای اولین بار صعود کردن به رقابت های جام ملت آسیا هم خوشحالی دارد و هم حسرت که چه کسانی و چه استعداد هایی بودند در گذشته که با بی توجهی ها سوختند و نتوانستند در زمان خود نسل فوتبال بانوان ایران را تشکیل دهند. در حال حاضر خوشحالیم که برترین نسل فوتبال بانوان را تشکیل داده ایم و می توانیم پیروزیت ها بیشتری را هم به دست بیاوریم.

مدافع تیم ملی در مورد اعتماد سرمربی به بازیکنان جوان گفت: من از ایراندوست سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که به ما این اعتماد را دادند تا خودمان را باور کنیم و بدانیم که به هرچه که بخواهیم می توانیم برسیم. رسیدن به جام ملت ها آسیای هند اول راه ما است و باید پاسخ این اعتماد ها را در آن مسابقات دهیم.

خسروی درباره اینکه آیا فکر صعود به مرحله بعد را می کردند یا خیر اسم داشت: از همان اردوی اول می دانستیم صعود خواهیم کرد، چرا همه بازیکنان یک بودیم تا صعود کنیم. این نسل فوتبال بانوان نسل طایی هست و با کمی حمایت بیشتر در مسابقات جام ملت های آسیای هند می توانیم پیروزیت خوبی را کسب کنیم. وقتی ما می توانیم پیروز شویم پس باید حمایت شویم.

او اضافه نمود: از همه مردم ایران سپاسگزارم که مار ا دعا و حمایت کردند. حمایت مردم برای ما مؤثر است و می تواند به ما یاری کند تا پیروز شویم. من به همه مردم قول می دهم تمام کوشش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم برترین نتیجه را کسب کنیم.

خسروی در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن را در دنیای فوتبال دوست داری؟ گفت: من بیشتر بازی های نیمار را می بینم و دوست دارم، اما از این به بعد باید الگویی را در پست خودم انتخاب کنم و او را دنبال کنم.

بیشتر بخوانید

  • صعود تاریخی تیم ملی فوتبال بانوان ایران به جام ملت های آسیا
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1816

به "خسروی: تمام تلاشمان را می کنیم در جام ملت های آسیا نتیجه خوبی را بگیریم، نیمار را دوست دارم و بازی های او را دنبال می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی: تمام تلاشمان را می کنیم در جام ملت های آسیا نتیجه خوبی را بگیریم، نیمار را دوست دارم و بازی های او را دنبال می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید