پرویز کرمی: اتم یک جنبش، جریان و ایده نو ایجاد نموده است

به گزارش مجله ستاره، تهران (پانا) - دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت اتم با این استعداد و امکاناتی که دارد می تواند در حوزه خود یک شتاب دهنده باشد.

پرویز کرمی: اتم یک جنبش، جریان و ایده نو ایجاد نموده است

به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی اتم، پرویز کرمی، دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق ضمن بازدید از مجموعه تلویزیونی اتم با بیان این مطلب که: اتم یک جنبش، یک جریان و یک ایده نو ایجاد نموده ، و این خیلی ارزشمند است افزود: هر حمایتی که ممکن باشد از این برنامه خواهیم داشت.

مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به عوامل تهیه کننده برنامه اتم گفت: پیشنهاد می کنم پیش از پخش برنامه توسط تلویزیون یک پایشگر، رصدکننده یا کنترلر برای خودتان بگذارید که رسانه شما را نبلعد. ابتدای کار شما با یک آرمان و خط مشی روی آنتن می آیید؛ اما آنتن و سلیبرتی ها شما را می بلعند.

دکتر کرمی در شرح این مطلب گفت: حضور در رسانه باعث می گردد شما خودتان را با فوتبال یا فلان برنامه مقایسه کنید و به دنبال این بروید که با آوردن فلان شخص آمار بینندگان خود را افزایش دهید. درحالیکه شما برای درصد بالای بیننده نیامده بودید، برای این آمده بودید که مسئولیت اجتماعی خود را در راستای امیدبخشی و معرفی کسب و کارهایی که می توانند روی پای خودشان بایستند و ایران را بسازند، انجام دهید.

وی با اشاره به این مطلب که برای شما ارزش حضور یک کارآفرین جوان از یک شهر دورافتاده باید خیلی بیشتر از هرچیز دیگری باشد افزود: شما باید استارتاپ هایی که پناهی ندارند، اما کارشان بی نظیر است را معرفی کنید. آنتن باید ابزاری برای اهداف و آرمان های شما باشد.

دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق گفت: افراد زیادی بودند که می خواستند هالیود اسلامی ایجاد کنند، اما خودشان هالیودی شدند و رفتند. شما باید قالب کار خودتان را حفظ کنید، حرف درست بزنید و استمرار داشته باشید، به این ترتیب مخاطب جذب خواهد شد. شما می توانید جلب مخاطب را همزمان در فضای مجازی نیز دنبال کنید.

دکتر کرمی در پایان بیان داشت: اتم می تواند به یک مبادی تبدیل گردد و شما می توانید برون دادها را خلاق کنید. شما با این استعداد و امکاناتی که دارید می توانید در حوزه خودتان یک شتاب دهنده باشید.

لازم به ذکر است برنامه تلویزیونی اتم با حمایت بنیاد نوآوری های اجتماعی و با همکاری معاونت استان های صداوسیما و با هدف شناسایی و معرفی الگوها و تجربه های پیروز مردمی درحال تهیه است. علاقمندان به شرکت در این برنامه با ارسال یک پیامک با محتوای من یک اتم هستم به دبیرخانه برنامه، برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی نموده اند. از میان پیامک های رسیده، از افراد دارای شاخصه های لازم خواسته شده تا ویدیویی از فعالیت خود ارسال کنند تا در سطح استان مورد داوری قرار گیرند. ویژگی خاص شرکت کنندگان این برنامه حل یک مسئله یا مشکل با موضوع خلاقیت و نیز مشارکت مردم در آن امر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1304

به "پرویز کرمی: اتم یک جنبش، جریان و ایده نو ایجاد نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرویز کرمی: اتم یک جنبش، جریان و ایده نو ایجاد نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید