سهرابیان: قایقرانی کوشش می نماید تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت کند، مربی خارجی باید مربیان ایرانی را برای سال های آینده تعلیم دهد

به گزارش مجله ستاره، رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: من هیچگاه در خصوص تعداد مدال و تعداد کسب سهمیه صحبت نمی کنم فقط قول می دهم خانواده قایقرانی تمام کوشش خود را به کار می گیرد تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت و باعث افتخار ایران باشد.

سهرابیان: قایقرانی کوشش می نماید تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت کند، مربی خارجی باید مربیان ایرانی را برای سال های آینده تعلیم دهد

علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص بازدید مسئولین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از اردوی تیم های ملی قایقرانی گفت: خوشحالم که رئیس کمیته و وزارت در اردو حاضر شدند. طبق معمول از نداشته ها صحبت نکردیم اما خودشان به امور واقف بودند و یک سورپرایز برای ما داشتند و اعلام کردند بخشی از مسائل اقتصادی و ارزی ما را مرتفع می نمایند و این باعث افتخارم است که می بینم مسئولین ورزش به ریزه کاری های امور به خصوص فدراسیون هایی که به دنبال سهمیه المپیک هستند، واقف هستند.

وی در ادامه اضافه نمود: مطمئنا ورزشکاران احتیاج دارند تا بدانند مسئولین به آنها دید مثبت دارند اینکه از اردو دیدن کردند و زحمات و کوشش بچه ها را از نزدیک دیدند برای ورزشکاران مهم است و مطمئنا باعث افزایش انگیزه آنها است تا کوشش نمایند و بهترین عملکرد را داشته باشند. همه ورزشکاران کوشش می نمایند به ویژه در رشته قایقرانی. هر چه مسئولین به ورزشکاران سرکشی نمایند موجب افزایش انگیزه آنها می گردد.

رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص کسب مدال در المپیک 2020 گفت: ورزشکاران ما همانطور که در لحظات سیل حضور داشتند و مجروح شدند، مطمئن باشید در مسابقات هم کوشش می نمایند تا بهترین نتیجه را بگیرند. من هیچگاه در خصوص تعداد مدال و تعداد کسب سهمیه صحبت نمی کنم فقط قول می دهم خانواده قایقرانی تمام کوشش خود را به کار می گیرد تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت و باعث افتخار ایران باشد.

وی تاکید نمود: بچه ها در حال حاضر بهترین رکوردهای خود را ثبت کردند و شک نکنید در مسابقات جهانی بهتر هم می شوند. ما رقابت هایی که بچه ها بتوانند خود را در آن ارزیابی نمایند، از دست دادیم. یکی از این رقابت ها کاپ جهانی آلمان بود که چون بچه ها در حال یاری به سیل زدگان بودند نتوانستند در آن شرکت نمایند. عدم حضور در آلمان باعث غرامت هایی برای رزرو هتل و غیره شد. البته میزبان با ارسال پیامی از حضور قایقرانان برای یاری به سیل زدگان قدردانی کرد و این نشان می دهد بچه ها فروردین ماه مدال خود را گرفتند.

سهرابیان در خصوص انتخاب مربی کانو گفت: فعلا عادل مجللی طبق قبل با برنامه مربی خارجی خود تمرین می نماید. بعد از مسابقات جهانی مجارستان مربی را معرفی می کنیم. ما سعی می کنیم از مربی داخلی استفاده کنیم. اگر هم به سراغ گزینه های خارجی برویم، از مربیان خارجی به عنوان مشاور استفاده می کنیم که مربیانی را برای سال های آینده تعلیم دهد. اینکه مربی خارجی بیاوریم که فقط بالای سر تیم باشد در این شرایط اقتصادی و در حالی که تحریم هستیم کار بی فایده ای است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 252

به "سهرابیان: قایقرانی کوشش می نماید تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت کند، مربی خارجی باید مربیان ایرانی را برای سال های آینده تعلیم دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابیان: قایقرانی کوشش می نماید تا بهترین نتیجه تاریخ خود را ثبت کند، مربی خارجی باید مربیان ایرانی را برای سال های آینده تعلیم دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید