تیمی سزاوار و شایسته برای رسیدن به نیمه نهایی بودیم

به گزارش مجله ستاره، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا از کوهی از مسائل و موانع گذر نموده است.

تیمی سزاوار و شایسته برای رسیدن به نیمه نهایی بودیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات با النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قبل از اینکه بخواهیم در خصوص بازی صحبت کنیم، جا دارد یک بار دیگر از تمام مسئولان و عوامل برگزاری مسابقات و به خصوص فدراسیون فوتبال قطر تشکر کنیم، به خاطر نظم و انضباط در برگزاری رقابت ها و امکانات خوبی که این کشور برای انجام مسابقات داشت. به نظرم بهترین تصمیم برای ادامه لیگ قهرمانان گرفته شد و من از اول هم این حرف را زدم. من واقعاً از این تصمیم خشنود شدم و برای قطری ها آرزوی موفقیت می کنم.

بدون شک تیم سزاوار و شایسته ای بودیم برای رسیدن به نیمه نهایی

وی اضافه کرد: به ملاقاتی رسیدیم که ماقبل فینال است و تیمی که بتواند از این مرحله عبور کند به فینال می رسد. فکر می کنم هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند و بازی های خوبی از النصر دیدیم. النصری ها خیلی نظم و سازماندهی خوبی دارند و فوتبال زیبایی را ارائه می نمایند. حق النصر بود که در این مرحله باشد. از طرف مقابل ما با مسائل زیادی خودمان را به دوحه رساندیم و از کوهی از مسائل و موانع رد شدیم تا به مسابقات برسیم. خوشبختانه با اراده خوبی که بازیکنانم از خودشان نشان دادند، پس از رقابت در گروهی سخت و بعد از آن رویارویی با السد و پاختاکور به اینجا رسیدیم. بدون شک تیم سزاوار و شایسته ای بودیم برای رسیدن به نیمه نهایی. فکر می کنم این شایستگی را می توانیم در بازی فردا هم نشان دهیم و انگیزه های زیادی برای بازی با النصر داریم. عظیم ترین انگیزه ما هم خشنود کردن طرفداران مان است. می دانیم که طرفداران ما و مردم ایران با یکسری مسائل مالی روبرو هستند و فکر می کنم برد فردای ما می تواند بخشی از مسائل را از یادشان ببرد و دل مردم ایران را شاد کند.

با حضور 100 هزار طرفداران مان کار راحت تری داشتیم

در چهار سال اخیر سه بار به مرحله نیمه نهایی رسیده اید و در سال 2018 هم به فینال مسابقات راه پیدا کردید. فکر می کنید تفاوت مسابقات سال جاری با سال های گذشته چیست؟ سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این سؤال گفت: این نکته خوبی بود. پرسپولیس در چند سال اخیر نشان داده حرف های زیادی برای گفتن در آسیا دارد و با یک برنامه و همبستگی خوب، جمع شدن بازیکنان خوب و مربیان خوبی که در این تیم بودند، پایه گذار بسیاری از موفقیت های این تیم شدند. تفاوت سال جاری فکر می کنم عدم حضور طرفداران ما بود. وقتی این بازی ها را ما کنار 100 هزار طرفداران مان داشتیم کارمان راحت بود و حمایت آنها تأثیر زیادی در فرایند مسابقات داشت.

قهرمانی آسیا می تواند باعث افتخار تک تک اعضای باشگاه باشد

گل محمدی ادامه داد: درست است طرفداران مان کنارمان نیستند، ولی همواره انرژی مثبت زیادی از فضای مجازی و راه های دیگر به ما دادند. ما انگیزه زیادی که داریم و در مسابقات نشان دادیم بدون شک به خاطر همین انرژی هاست. امیدوارم در آخر هم بتوانیم قهرمان شویم و این اتفاق برای اولین بار رخ دهد که می تواند باعث افتخار تک تک اعضای باشگاه باشد. امیدوارم در نهایت هم اتفاقی که دوست داریم و قهرمانی آسیاست، برای پرسپولیس رقم بخورد.

وی در واکنش به سؤالی درباره امکانات کشور قطر و برگزاری مسابقات شرح داد: به خاطر بیماری کرونا، تفاوت زیادی با برگزاری مسابقات در سال های گذشته وجود داشت و محدودیت هایی برای بازیکنان و مربیان در نظر گرفته شده بود. الان ما سه هفته است در هتل هستیم و محدودیت هایی داشتیم که کار را سخت می نماید. بازیکنان و مربیان و تمام کسانی که در هتل حضور دارند به خاطر این محدودیت ها در شرایط سختی قرار دارند، ولی مجبوریم که این مسائل را تحمل کنیم و ان شاءالله با خوبی مسابقات را پشت سر بگذاریم. به هرحال با این بیماری باید مبارزه کرد. همه می دانیم این بیماری خطرناک است و تا وقتی ریشه کن نشود نمی توانیم مسابقات را در حالت عادی برگزار کنیم. شرایط کنونی، یک شرایط تاریخی است و در برهه ای از تاریخ هستیم که نشان می دهد صبر و مقاوت مردم چقدر است. فکر هم می کنم در نهایت این مردم و ورزشکاران هستند که از این رقابت پیروز بیرون خواهند آمد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1228

به "تیمی سزاوار و شایسته برای رسیدن به نیمه نهایی بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیمی سزاوار و شایسته برای رسیدن به نیمه نهایی بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید