خبرنگاران ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد

به گزارش مجله ستاره، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در پنسیلوانیا احتمال داد با رای دیوان عالی در این انتخابات پیروز شود و پیشاپیش بابت آن تشکر کرد.

خبرنگاران ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ روز شنبه در چهار گردهمایی پنسیلوانیا که اکنون مهم ترین ایالت رقابتی برای تعیین سرنوشت انتخابات آمریکا شده است، حضور یافت.

اگرچه عمده اظهارات وی به صورت مکتوب و شبیه به هم هستند اما در برخی موارد که بداهه گویی دارد، پشت پرده ذهنی او را نمایان می سازد.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی که می خواست وعده های انتخاباتی خود را بشمارد، گفت: اگر سه شنبه پیروز شدیم یا کمی بعد از آن با تشکر از دادگاه عالی پیروز شدیم... شما یک بورس اوراق بهادار را می بینید که همچون سفینه فضایی پیش خواهد رفت.

ترامپ افزود: سه روز دیگر ، این ایالتی است که رویای آمریکایی را نجات خواهد داد. در تاریخ 3 نوامبر، ما پیروز پنسیلوانیا خواهیم بود و برای چهار سال دیگر در آن کاخ سفید بسیار زیبا، پیروز خواهیم شد.

وی ادامه داد: اگر بایدن پیروز شود، هیچ فرکینگ(استخراج نفت با شکست پوسته زمین)، نفت، گاز طبیعی، شغل و آینده وجود نخواهد داشت. در دوره بایدن، قیمت گاز منفجر خواهد شد.

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اضافه کرد: درآمد خانواده ها به شدت سقوط خواهد کرد و صنعت فرکینگ برای همیشه غیرقانونی اعلام خواهد شد. با رای شما، من مالیات طبقه متوسط را حتی بیشتر کاهش می دهم. منظورم این است که ما آنها را در بالاترین سطح تاریخ کشورمان کاهش می دهیم. حتی بیشتر.

ترامپ اظهار کرد: من همیشه از انرژی پنسیلوانیا دفاع می کنم و آن ارتقا می دهم. دیگر تعطیلی ایالت وجود نخواهد داشت. ما قصد نداریم تعطیل کنیم. دیگر هرگز قفل نخواهیم زد.

وی در یکی از این گردهمایی ها به کابینه احتمالی جو بایدن اشاره کرد و گفت: جو بایدن رادیکال ترین کابینه چپ تاریخ را منصوب می کند. بتو اورورک مسئول توقیف اسلحه خواهد بود. الیزابت پوکاهونتاس وارن طبق آنچه آنها می گویند مسئول خزانه داری ایالات متحده خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: همچنین الکساندریا اوکازیو کورتز و سه نفر دیگر سیاست اقلیمی را اجرا خواهد کرد. من تعجب می کنم که آیا او حتی یک دوره درباره آب و هوا گذرانده است. من فکر نمی کنم چنین باشد.

ترامپ اضافه کرد: ایلهان عمر عهده دار امنیت ملی می شود. تعجب نمی کنم بگویند خانم ها و آقایان، ما خوشحالیم که ایلهان عمر را برای اداره امنیت ملی معرفی کنیم. او قرار است عهده دار محافظت از مرزهای ما شود.

انتخابات آمریکا روز سه شنبه 13 آبان ماه به خاتمه می ررسد و پس از آن باید منتظر اعلام نتایج ماند.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1296

به "خبرنگاران ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ طرح کشاندن نتایج انتخابات به دیوان عالی را افشا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید