جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن

به گزارش مجله ستاره، خبرها حکایت از این دارند که جزیره پرنس ادوارد در ماه ژوئن سه پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی برگزار نموده است. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد معمولا تاریخ پذیرش های سال را جلوتر از موعد اعلام می نماید اما این بار به خاطر اختلالات کرونا تاریخ گزارش پذیرش ها را تغییر داده است.

جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن

اولین پذیرش در تاریخ 10 ژوئن برگزار شده و طی آن برای 9 متقاضی اکسپرس انتری و Labour Impact دعوتنامه صادر نموده است. سپس در 18 ژوئن برای 10 متقاضی در هر دو دسته مهاجرتی دعوتنامه صادر نموده است. و در نهایت در تاریخ 23 ژوئن برای 91 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. این اولین بار بوده که متقاضیان Business Impact از آغاز پنجه انداختن کرونا بر کسب و کار کانادایی ها طی پذیرش دعوت شده اند. به وسیله این دسته مهاجرتی برای 20 متقاضی دعوتنامه صادر شده و بدین ترتیب بزرگترین پذیرش سال برای این جهت مهاجرتی بوده است. جزیره پرنس ادوارد بعلاوه به وسیله سومین پذیرش برای 71 متقاضی اکسپرس انتری Labour Impact دعوتنامه صادر نموده است.

اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد برنامه ای است که با سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا هماهنگ است. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیاز بالایی ندارند می توانند از راه های گوناگون امتیاز خود را افزایش دهند؛ انتخاب شدن از طرف استان بارزترین شیوه برای کسب امتیاز بیشتر در سیستم جامع رتبه بندی است که 600 امتیاز را نصیب متقاضی می نماید. گفتنی است که جهتهای مهاجرتی 9 استان از بین استان ها و منطقه ها کانادا در برنامه مهاجرت استانی مرتبط با اکسپرس انتری است.

Labour Impact

دسته مهاجرتی Labour Impact برای اتباع خارجی است که از طرف کارفرما در جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت نموده اند و از حمایت کارفرمای خود برخوردارند. این دسته به سه جهت تقسیم می گردد: Skilled Worker، Critical Worker و International Graduate.

متقاضیان در این دسته نیز باید پروفایل اعلانیه تمایل خود را ارائه نمایند تا به وسیله دسته مهاجرتی Labour Impact برای انتخاب شدن از طرف استان لحاظ شوند.

Business Impact

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد برای 20 متقاضی که در Business Impact: Work Permit Stream حضور داشته اند دعوتنامه صادر نموده است. این متقاضیان می بایست حداقل 117 امتیاز می داشتند. جهت مهاجرتی Work Permit Stream مناسب کارآفرینانی است که مایل به تاسیس و راه اندازی کسب و کار در جزیره پرنس ادوارد هستند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1879

به "جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید