تنها خواسته بیرانوند از باشگاه پرسپولیس مشخص شد ، آخرین تلاش ها برای ماندن در جمع سرخ ها

به گزارش مجله ستاره، فسخ قرارداد بیرانوند اقدامی بود که اتفاقات بعدی و حاشیه ای بزرگتری را برای وی شکل داده است.

تنها خواسته بیرانوند از باشگاه پرسپولیس مشخص شد ، آخرین تلاش ها برای ماندن در جمع سرخ ها

به گزارش خبرنگاران بیرانوند که چندی پیش و فارغ از حواشی ای که این روزها شکل گرفته بود وکیل خود را راهی باشگاه کرده بود تا طی جلسه ای درباره مطالباتش به گفتگو بپردازند در نهایت اتفاقاتی در این جلسه رقم خورد که ماجرا را به اینجا کشانده است.

در آن جلسه بحث هایی بین طرفین شکل گرفت که باعث عصبانیت علیرضا بیرانوند شد تا او که طبق شناختی که طی این چند وقت از وی داریم دست به حرکتی از روی احساس بزند و شاید هرگز تصور اینکه ابعاد آن به این شکل شود را هم نمی کرد.

فسخ قرارداد بیرانوند اقدامی بود که اتفاقات بعدی و حاشیه ای بزرگتری را برای وی شکل داده است. در نهایت اما در شرایطی که قرار بود او در آخرین ساعات شب گذشته پاسخ قطعی خود را به استقلالی ها بدهد، پاسخی به این موضوع نداد تا همچنان این کلاف سردرگم بماند.

اکنون اما به نظر می رسد بیرانوند از مواضع خود کوتاه آمده و تنها خواسته او همان چیزی است که در جلسه با درویش مطرح کرده بود: پرداخت مطالباتش.

بیرانوند که با قراردادی پایین تر نسبت به دیگر پیشنهادات به پرسپولیس پیوست، تنها امیدواری او دریافتی مناسب از عملکردی بود که آپشن قراردادش را فعال می کرد. گلری که یحیی گل محمدی و هواداران این تیم نیز روی عملکرد و تاثیرش برای دستیابی به موفقیت صحه گذاشته اند.

گلر شماره یک تیم ملی اکنون در انتظار دریافت مطالبات خود از سوی باشگاه است و باید دید با انجام این موضوع، تمامی حواشی ها خاتمه خواهد یافت یا ماجرای جدیدی را باید شاهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 تیر 1402 بروزرسانی: 14 تیر 1402 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 2257

به "تنها خواسته بیرانوند از باشگاه پرسپولیس مشخص شد ، آخرین تلاش ها برای ماندن در جمع سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها خواسته بیرانوند از باشگاه پرسپولیس مشخص شد ، آخرین تلاش ها برای ماندن در جمع سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید