تمام بازیکنان فعلی در پرسپولیس می مانند، فدراسیون بی رئیس همین است

به گزارش مجله ستاره، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی پس از جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه در ساختمان باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: گزارشی را در رابطه با شرایط تیم در اختیار آقای رسول پناه قرار دادیم. خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است و با قدرت کارمان را ادامه می دهیم.

تمام بازیکنان فعلی در پرسپولیس می مانند، فدراسیون بی رئیس همین است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره مخالفت 4 باشگاه لیگ رجحان با ادامه برگزاری دیدارهای فصل جاری تاکید کرد: باید به آنها بابت مسائل اقتصادی موجود حق داد که به دنبال این موضوع باشند اما آیا سه ماه دیگر تضمینی برای کشف واکسن کرونا وجود دارد. باید تابع قانون باشیم. همه را هم باید به یک چشم دید.

وی درباره امکانات بهداشتی پرسپولیس که گفته می شود از ارگان های خاصی تهیه شده است اضافه نمود: زمانی که قرنطینه بود دنبال این وسایل رفتیم و هیچ ارگانی به کمک پرسپولیس نیامد. خوشبختانه اکنون شاهد هستیم که چند باشگاه دیگر هم وسایل لازم را خریداری کرده اند تا از آن استفاده کنند.

پیروانی درباره ادعای یحیی گل محمدی که فدراسیون فوتبال قاطعیت لازم را برای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر ندارد تاکید کرد: از فدراسیونی که رئیس ندارد نمی توان انتظار دیگری هم داشت. در سال مقدماتی جام دنیای هستیم. آیا رفتن به این مسابقات مهم نیست که با برخی صحبت ها برخورد قاطع نمی شود؟ باید بدانیم اگر در مسابقات بین المللی حاضر نشویم با جریمه روبرو می شویم و این موضوع کار را برایمان سخت می کند.

وی درباره حمایت ویژه از پرسپولیس اضافه نمود: وقتی بازی با سپاهان را بدون تماشاگر کردند بیانیه های زیادی دادند که به خاطر پرسپولیس چنین تصمیمی گرفته شد. دیدید که چند روز بعد در تمام دنیا چنین روشی را برای برگزاری بازی ها انتخاب کردند.

سرپرست پرسپولیس درباره مثبت شدن تست کرونای برخی اعضای باشگاه های لیگ رجحان طعنه زد و گفت: باید از سازمان لیگ تشکر کرد که دادن تست را الزامی کرد در غیر اینصورت این افراد متوجه موضوع نمی شدند.

استیلی اضافه نمود: باید بین پرسپولیس که با 10 امتیاز اختلاف در صدر جدول است و بقیه تیم ها تفاوت قائل بود!

وی درباره احتمال تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده تاکید کرد: به هواداران قول می دهم تمام بازیکنان فعلی خواهند ماند. آنها از خدایشان است در پرسپولیس باشند. بازیکنان بقیه تیم ها هم دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند.

سرپرست پرسپولیس در پایان راجع به درخواست دراگان اسکوچیچ مبنی بر حضور دائمی کریم باقری در کنار او برای نیمکت تیم ملی ایران گفت: او از فوتبالیست های بزرگ بوده و با پرسپولیس قرارداد دارد. به این قرارداد نیز پایبند است ولی نظر خودش هم شرط است. من فکر می کنم آقای باقری به قدری پرسپولیس را دوست دارد که به پیشنهادات دیگر فکر نخواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1001

به "تمام بازیکنان فعلی در پرسپولیس می مانند، فدراسیون بی رئیس همین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام بازیکنان فعلی در پرسپولیس می مانند، فدراسیون بی رئیس همین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید