گسترش تحقیقات مشترک دانشگاه کاشان با دانشگاه دیلیمان فیلیپین

به گزارش مجله ستاره، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه کاشان و دانشگاه دیلیمان فیلیپین در راستای گسترش فعالیت های تحقیقی مشترک به امضا رسید.

گسترش تحقیقات مشترک دانشگاه کاشان با دانشگاه دیلیمان فیلیپین

به گزارش مجله ستاره، دکتر عباس زراعت، رئیس دانشگاه کاشان هدف از انعقاد این تفاهم نامه را تسهیل تبادل علمی بین المللی و توسعه روابط علمی و حمایت از فعالیت های تحقیقی مشترک بیان کرد و اضافه کرد: تبادل اعضای هیات علمی و پژوهشگران، تبادل دانشجو، تبادل برنامه های آموزشی، فعالیت های تحقیقی مشترک، شرکت در سمینارها و جلسات علمی دانشگاه، برنامه های ویژه آموزشی کوتاه مدت و توسعه برنامه های دانشگاهی مشترک از مفاد این تفاهم نامه است.

زراعت اعلام نمود: این تفاهم نامه با نمایندگان 12 گروه آموزشی دانشکده های فیلیپین در زمینه های تاریخ، جامعه شناسی، باستان شناسی، جغرافیا و رشته های بین رشته ای امضا شد تا تحقیقات و ارتباط بیشتری بین این دو دانشگاه صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه کاشان با اشاره به اینکه این تفاهم نامه به مدت 5 سال اعتبار دارد و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید خواهد بود، اظهار امیدواری کرد: امضای این تفاهم نامه آغازی خوب برای ارتباط بیشتر بین ایران و فیلیپین باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 495

به "گسترش تحقیقات مشترک دانشگاه کاشان با دانشگاه دیلیمان فیلیپین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش تحقیقات مشترک دانشگاه کاشان با دانشگاه دیلیمان فیلیپین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید