گروه فیس بوکی نویسندگان بریتانیایی

به گزارش مجله ستاره، گروهی از نویسندگان تازه کار و به اصطلاح کتاب اولی کشور بریتانیا برای معرفی آثار خود و به اشتراک گذاری داستان های خود فستیوالی آنلاین برگزار کردند.

گروه فیس بوکی نویسندگان بریتانیایی

با ما همراه باشید و درباره تابستان در کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبنا، بوکسلر نوشته است گروهی از نویسندگان تازه کار و به اصطلاح کتاب اولی کشور بریتانیا برای معرفی آثار خود و به اشتراک گذاری داستان های خود فستیوالی آنلاین برگزار کردند و از مردم کشور خواستند آثارشان را در فضای مجازی دنبال نمایند. آنها نام فستیوال آنلاین خود را روزانه های یک رمان نویس تازه کار گذاشته و قصد دارند داستان های خود را با مردم به اشتراگ بگذارند.

بر اساس این گزارش در فستیوال آنلاین این نویسندگان تازه کار که با همکاری جایزه کتاب کالدونیا قرار است از ماه سپتامبر اجرا گردد، چهارشنبه هر هفته برنامه ای آنلاین به وسیله شبکه های اجتماعی ترتیب داده شده است که هر آن شش نویسنده به ترتیب درباره داستان ها و آثار و حتی زندگی شخصی خود صحبت خواهند کرد.

این گروه به رهبری اما کریستی هدفشان از راه اندازی این فستیوال و برنامه هفتگی ایجاد فضایی برای خوانندگان داستان و رمان است تا با زندگی شخصی نویسندگان نیز آشنا شوند. کریستی که سال جاری اولین رمانش با عنوان دختر خاموش را سوم سپتامبر منتشر خواهد نمود، هدفش را از راه اندازی این فستیوال فیس بوکی الهام از شرایط جدید زندگی مردم دنیا عنوان می نماید.

کریستی می گوید سبک زندگی مردم بعد از شیوع ویروس کرونا تغییر نموده است و مردم بیشتر در خانه هستند و باید از داستان های جدید اطلاع پیدا نمایند. در بین نویسندگان تازه کار استعدادهای بسیاری وجود دارند که باید آثار خود را به دیگران معرفی نمایند.

وی گفت: هدف اصلی از راه اندازی چنین فستیوالی ایجاد انگیزه برای نویسندگان جوان و نوجوانی است که هنوز آثاری از خود منتشر ننموده اند. آنها با خواندن سرگذشت و داستان نویسندگان کتاب اولی در کشور می توانند به آینده خود امیدوار شوند.

بنیاد جایزه رمان کالدونیا یکی از جوایز معتبر ادبی در شمال بریتانیا حامی اصلی این نویسندگان تازه کار است. مسئولان این جایزه اعتقاد دارند این فستیوال فرصت ارزشمندی برای گفتگوی بین نویسندگان و مخاطبان فراهم خواهد آورد. از نویسندگان حاضر در این گروه آنلاین می توان به فیلیپا ایست نویسنده کتاب دروغ های کوچک سفید و نامزد اتحادیه نویسندگان داستان های جنایی بریتانیا اشاره نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1186

به "گروه فیس بوکی نویسندگان بریتانیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه فیس بوکی نویسندگان بریتانیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید