گام نخست در جهت تعالی سازمانی را برداشتیم

به گزارش مجله ستاره، مدیر تعالی بیمه تعاون، ضمن ابراز خرسندی از موفقیت این شرکت در اخذ تاییدیه لازم از سوی تیم ارزیابی و دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی، دریافت گواهی نامه تعالی را به عنوان پله نخست حرکت بیمه تعاون به سمت تعالی سازمانی که نظامی فراگیر در سطح شرکت است قلمداد کرد.

گام نخست در جهت تعالی سازمانی را برداشتیم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر مریم سلماسی، پیرامون دریافت گواهی تعالی سازمانی در هجدمین جایزه ملی تعالی سازمان و با اشاره به اینکه این گواهی بر اساس مدل ملی تعالی سازمانی و از سوی سازمان مدیریت صنعتی به شرکت هایی که در راستا رشد متوازن سازمانی تعهد خود را با آموزش، اجرای خودارزیابی و اجرای پروژه های بهبود سازمانی اثبات کنند اعطا می گردد گفت: از ابتدای امسال بر آن شدیم تا با راهنمایی مدیریت عامل و به منظور حرکت هرچه بیشتر شرکت در راستا سازمان های پیروز ضمن پیاده سازی این مدل در فرایند ارزیابی این جایزه حضور داشته باشیم.

سلماسی ادامه داد: بر این اساس تمامی مدیران در سطح شرکت و معاونان مدیران و روسا سازمان در ستاد مرکزی، دوره آشنایی با الگوی تعالی سازمانی را گذرانده و در پی آن اثربخشی برگزاری دوره نیز مورد سنجش و کنترل نهاده شد.

وی اضافه کرد: پس از گذراندن این مراحل، از سوی هر یک از مدیریت ها خودارزیابی اجرا شده و ضعف ها، چالش ها، نقاط قوت و فرصت های واحدها شناسایی شد که در پی آن فرایند اولویت بندی پروژه های بهبود انجام و مواردی در دستور کار نهاده شد.

مدیر تعالی بیمه تعاون مطرح نمود: در نظر داریم در سال آینده برای دریافت درجات بالاتری از سطوح جایزه ملی تعالی سازمانی اقدام کنیم و این حرکت با هدف تامین هرچه بیشتر خواسته های مشتریان، کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و نهادهای نظارتی و عموم جامعه و بهبود خدمت رسانی و ارتقای فرهنگ تعالی در تمام ارکان سازمان صورت خواهد پذیرفت.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1496

به "گام نخست در جهت تعالی سازمانی را برداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گام نخست در جهت تعالی سازمانی را برداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید