کاهش 80 درصدی بستری در بیمارستان با واکسن سینوواک چین

به گزارش مجله ستاره، براساس گزارش کشور شیلی، واکسن سینوواک 67 درصد در پیشگیری از عفونت ها و حداقل 80 درصد در جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر موثر است.

کاهش 80 درصدی بستری در بیمارستان با واکسن سینوواک چین

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزارd فارس به نقل از سی جی تی ان، استن ورموند، رئیس دانشکده بهداشت عمومی ییل می گوید: مطالعات اجرا شده نشانه های ایمنی بسیار مطلوبی از اثربخشی واکسن سینوواک چین دریافته است.

شیلی دریافت که واکسن سینوواک چین محافظت قابل توجهی در برابر عفونت کووید 19 ایجاد می نماید و در پیشگیری از موارد جدی موثرتر است. این کشور گزارش جدیدی منتشر کرد که می گوید واکسن سینوواک 67 درصد در پیشگیری از عفونت ها و حداقل 80 درصد در جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر موثر است.

رئیس دانشکده بهداشت عمومی ییل می گوید: محققان نشانه های ایمنی بسیار مطلوبی یافتند و نتایج آنها تقریباً 70 درصد تأثیر در پیشگیری از عفونت را نشان می دهد، 67 درصد نقطه تخمین بود. برآورد میزان محافظت در برابر بستری شدن در بیمارستان 85 درصد، 89 درصد در برابر بستری در بخش مراقبت های ویژه و حدود 80 درصد محافظت در برابر مرگ بود. نوید این واکسن با تحمل گرمای بیشتری نسبت به سایر محصولات موجود در بازار قابل توجه است. بنابراین ممکن است برای کشورهای گرمسیری یا کشورهای کم منبع مناسب تر باشد. به همین دلیل بسیاری از ما از ارزیابی اثر بخشی محصول سینوواک هیجان زده هستیم.

ورموند ادامه می دهد: جلوگیری از ابتلا به کرونا لزوما مهمترین نتیجه واکسیناسیون نیست؛ پیشگیری از بستری شدن در بیمارستان نتیجه مهم تر اثربخشی واکسن است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1638

به "کاهش 80 درصدی بستری در بیمارستان با واکسن سینوواک چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 80 درصدی بستری در بیمارستان با واکسن سینوواک چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید