چه کسی مالک تمام زمین های کاناداست؟

به گزارش مجله ستاره، کانادا، دومین کشور عظیم دنیا از لحاظ مساحت است که یکی از بالاترین تراکم های شهری در تمام دنیا را دارد. اما هیچ کدام از شهروندان آن حق مالکیت بر زمین های کشور خود را ندارند.

چه کسی مالک تمام زمین های کاناداست؟

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به نقل از راشاتودی، کانادا، دومین کشور عظیم دنیا از لحاظ مساحت است، که یکی از بالاترین تراکم های شهری در تمام دنیا را دارد. اما هیچ کدام از شهروندان آن حق مالکیت بر زمین های کشور خود را ندارند.

مالک کل زمین های کانادا تنها ملکه الیزابت دوم انگلیس است. او همچنین رییس دولت کانادا محسوب می گردد.

قانون کانادا در بیشتر استان های آن تکامل یافته است بنابراین به جای این که کانادایی ها مستقیما صاحب زمین شوند، آن را تصرف می نمایند. این به معنای این است که آنها فقط مالک منافعی در این ایالت هستند.

تنها 9.7 درصد از کل زمین های کانادا مالک خصوصی دارد، در حالی که باقی زمین ها زمین های سلطنتی هستند. این زمین ها توسط نهادها و ادارات مختلف دولت کانادا، از طرف ملکه انگلستان اداره می شوند.

از کل زمین هایی که متعلق به ملکه است 50 درصد توسط دولت های استانی اداره می شوند و اداره سایر آنها هم توسط دولت فدرال انجام می گردد. تمام این زمین ها به عنوان زمین عمومی (زمین های سلطنتی) نگهداری شده و بیشتر برای پارک های ملی، جنگل ها، مساکن خصوصی و کشاورزی، استفاده می شوند.

طبق جدیدترین تخمین های سازمان ملل، جمعیت کنونی کانادا، بیش از 37 میلیون نفر است.

منبع: خبر فوری
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 867

به "چه کسی مالک تمام زمین های کاناداست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی مالک تمام زمین های کاناداست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید