عیسی آل کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!

به گزارش مجله ستاره، بدون شک اگر بخواهید خبرسازترین بازیکنان فوتبال ایران در یک سال اخیر را نام ببرید باید برای نام عیسی آل کثیر یک جای خالی کنار بگذارید؛ مهاجم گلزن قرمز ها که در این یک سال به اندازه تمام عمر فوتبالی اش خبرساز شده و به دلایل مختلف نامش در صدر اخبار قرار گرفته است.

عیسی آل کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!

یک سال قبل در چنین روز هایی آل کثیر مهاجم اول تیم صنعت نفت آبادان بود و با عملکرد نسبتا خوب در لیگ نوزدهم توجه یحیی گل محمدی را به خود جلب کرد و پس از سرانجام فصل طولنی فوتبال ایران در نهایت پرسپولیسی شد و پیراهن شماره 72 این تیم را بر تن کرد. حضور عیسی در پرسپولیس با آغاز دوباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همراه شده و آن جا بود که مهاجم جنوبی قرمز ها با درخشش در این مسابقات توانست صندلی ویژه ای برای خود دست و پا کند. درخشش و گلزنی مقابل السد و پاختاکور و رساندن پرسپولیس به فینال مسابقات غرب آسیا از آل کثیر یک چهره ویژه ساخت، اما یک اتفاق تلخ ورق را برای مهاجم سرخپوشان برگرداند.

خوش حالی پس از گل عیسی مقابل پاختاکور که خودش مدعی بود به خاطر برادرزاده اش بوده باعث محرومیت شش ماهه این مهاجم شد تا او در شرایطی که در اوج آمادگی به سر می برد خانه نشین شود و دو بازی حساس تیمش را هم از دست بدهد. پس از این اتفاق پرسپولیسی ها شدیدا نسبت به این تصمیم AFC معترض شدند، اما علی رغم سخت گیری شدید آن ها در این ماجرا، خود عیسی هم تا حدودی مقصر بود و باید کمی در انتخاب خوش حالی خود دقت می کرد.

شماره 72 پرسپولیس پس از محرومیت یک بار دیگر هم نزدیک بود خودش را به دردسر بیاندازد که در نهایت از محرومیت دوباره نجات یافت. داستان به حضور او در برنامه فوتبال برتر برمی شود که آل کثیر در آن به صراحت مدعی شد به صورت پنهانی در اردوی پرسپولیس حاضر شده و همین صحبتش نزدیک بود دردسر جدیدی درست کند.

در نهایت، اما 14 فروردین 1400 محرومیت ستاره پرسپولیس به سرانجام رسید و او با دنیایی از انگیزه کارش را از سر گرفت. گلزنی مقابل نساجی پیش از آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آغاز دوباره درخشش این بازیکن بود و او در آسیا هم عملکرد مثبتی از خود به جای گذاشت. عیسی در بازگشت به لیگ برتر مقابل سپاهان هم گلزنی کرد و اوج کارش زدن گل فزونی پرسپولیس در دربی 95 مقابل رقیب سنتی بود.

آل کثیر که تعیین بود برای این بازی انگیزه های فراوانی دارد حسابی خوش حالی کرد و گویا این موضوع به مذاق استقلالی ها خوش نیامد تا شادی گل ستاره پرسپولیس بار دیگر خبرساز شود و اکنون شایعات فراوانی درباره محرومیت دوباره مهاجم گلزن پرسپولیس شنیده می شود.

صرف نظر از این که شادی گل عیسی توهین آمیز بوده یا نه، به نظر می رسد این روز ها همه روی این موضوع حساس شده اند و مهاجم پرسپولیس باید بیش از گذشته حواس خود را جمع کند. به خصوص که او قرار است باز هم در مسابقات بین المللی پرسپولیس را همراهی کند و با توجه به سابقه قبلی اش دیگر نباید اشتباهی مرتکب شود چرا که محرومیت دوباره می تواند فوتبال این مهاجم 32 ساله را با خطر جدی روبرو کند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1661

به "عیسی آل کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید