علی نژاد: المپین های تکواندو با کسب سهمیه کار بزرگی کردند، صرف نظر از نتیجه از هوگوپوشان عملکرد خوب می خواهیم

به گزارش مجله ستاره، معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: صرف نظر از هر نتیجه ای، از ورزشکاران عملکرد خوب می خواهیم.

علی نژاد: المپین های تکواندو با کسب سهمیه کار بزرگی کردند، صرف نظر از نتیجه از هوگوپوشان عملکرد خوب می خواهیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین مجمع عمومی سالیانه فدراسیون امروز (یکشنبه - 13 تیرماه) با حضور مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، سید محمد پولادگر رئیس و مجید نیری دبیر فدراسیون تکواندو، مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع وزارت ورزش، زهرا سروی نایب رئیس بانوان و سایر اعضاء مجمع در سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید.

روسای هیئت های استانی هم با حضور در ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه به صورت مجازی شرکت کردند.

در ابتدا پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس فدراسیون به ارایه گزارش عملکرد پرداخت و سپس حسابرس، خزانه دار و بازرس هم گزارش خود را به اعضای مجمع ارائه دادند.

مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در این جلسه گفت: تکواندو از جمله فدراسیون های پیروز است و ما از عملکرد آن راضی هستیم، بی شک آقای پولادگر طی این سال ها مدیریت بسیار خوب و پیروزی داشته و این ثبات مدیریتی به تکواندو ایران بسیار یاری نموده است البته نقاط ضعفی هم وجود دارد که باید رفع گردد و ما هم یاری می کنیم تا این موارد به حداقل برسد.

معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: کمتر از 20 روز تا شروع بازی های المپیک به جای مانده است و تکواندو جزو رشته هایی است که روی آن حساب نموده ایم و اگر ورزشکاران توانمندی خود را نشان بدهند حتما اتفاقات خوبی خواهد رخ داد. از شما المپین های تکواندو صرف نظر از هرنتیجه ای عملکرد خوب می خواهیم؛ اگر مدال بگیرید یا نگیرید شما قهرمانان ما هستید، همین که امروز به این مرحله رسیدید و سهمیه المپیک را بدست آوردید کار بزرگی کردید چراکه خیلی از کشورها پیروز به انجام نشدند.

علی نژاد اعلام کرد: عدم صدور ویزا یا دیر صادر شدن آن برای حضور تکواندوکاران در مسابقات جهانی فشار روحی و روانی سنگینی به تکواندو ایران وارد کرد و شاید هر کشور دیگری با از دست دادن امتیاز این رقابت ها و تیم نصفه و نیمه ای که داشت نمی توانست نتیجه ای را بگیرد. با همه این مسائل و سختی هایی که ورزشکاران ما در رویدادهای مختلف کشیدند همین که به این مرحله رسیده اند اتفاق بزرگی است.

وی توضیح داد: انشالله ورزشکاران و کادرفنی با فراغ بال این روزهای پایانی را بگذارنند و بدانند با تمرکز می توانند عملکرد خوبی نشان دهند؛ المپیک میدانی است که باید برترین عملکرد را داشته باشند و یک لحظه غفلت ممکن است اتفاقی را رقم بزند که خوشایند نیست. مسابقات قهرمانی آسیا تلنگر خوبی بود تا المپین ها حواس خود را بیشتر جمع نمایند، در این شرایط هیچ حریفی دست و پا بسته نیست و همه می آیند تا برترین نتیجه را بگیرند. انشاءالله 17 مرداد که روز پایانی المپیک است روزی باشد که با خاطره ای خوش این المپیک را پشت سر گذاشته ایم؛ امیدوارم در روزهای اول تا 17 مرداد ورزش ایران بتواند باعث نشاط اجتماعی در مردم گردد و ایرانی ها از نمایش ورزشکاران لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1714

به "علی نژاد: المپین های تکواندو با کسب سهمیه کار بزرگی کردند، صرف نظر از نتیجه از هوگوپوشان عملکرد خوب می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: المپین های تکواندو با کسب سهمیه کار بزرگی کردند، صرف نظر از نتیجه از هوگوپوشان عملکرد خوب می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید