رئیس سابق کمیته موتور تریال: انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رقابتی ناعادلانه است

به گزارش مجله ستاره، رئیس سابق کمیته موتور تریال فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از شرایط به وجود آمده در آستانه انتخابات این فدراسیون ابراز نگرانی و ناراحتی کرد.

رئیس سابق کمیته موتور تریال: انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رقابتی ناعادلانه است

کوروش قربانی رئیس سابق کمیته موتور تریال فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط این فدراسیون در آستانه برگزاری انتخابات ریاست در روز شنبه 16 اسفند ماه گفت: واقعیت این است که همه ما اهالی این رشته ناراحت و البته دلواپس هستیم. متاسفانه چند وقتی است که موضوع مدیران سفارشی و لابی های عجیب در ورزش وجود دارد و این بار به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشیده شده است.

قربانی که سابقه چندین دوره قهرمانی در مسابقات کشوری را دارد، بیان کرد: سوال ما این است که چرا یک نفر که تخصص ندارد، باید جلو بیاید و برای ریاست کوشش کند. متاسفانه در سال های اخیر شاهد هستیم که یکسری افراد همیشه به دنبال ریاست فدراسیون ها هستند و فرقی هم ندارد کدام فدراسیون باشد. این نشان می دهد که آنها فقط میز ریاست را می خواهند و به دنبال کار کردن نیستند.

قربانی گفت: چگونه است که یک نفر سرپرست فدراسیون می گردد، مهره چینی می نماید، سپس استعفا می دهد تا برای ریاست اقدام کند؟ با شرایطی که وجود دارد، می توان حدس زد که چه کسی رئیس فدراسیون خواهد شد و متاسفانه به جز سفارشی بودن، شاهد یک رقابت ناعادلانه نیز هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1507

به "رئیس سابق کمیته موتور تریال: انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رقابتی ناعادلانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سابق کمیته موتور تریال: انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رقابتی ناعادلانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید