خبرهایی نو از گوشی تاشو سامسونگ ، گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار گردد

به گزارش مجله ستاره، بعضی حدس های نو حکایت از آن دارند که گوشی تاشو سامسونگ که با مشکلاتی متعدد در حوزه رونمایی رو به رو شده بود، می تواند به زودی یعنی تا اواخر تابستان وارد بازار گردد.

خبرهایی نو از گوشی تاشو سامسونگ ، گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب،شاید اگر قرار باشد یکی از شکست خورده ترین طرح های شرکت سامسونگ را نام ببریم، احتمالا باید نام گوشی تاشو سامسونگ یا گلکسی فولد را مطرح کنیم. این گوشی در همان روزهای نخست معرفی با یک مشکل جدی رو به رو شد و نتوانست انتظارات را براورده کند.

گوشی تاشو سامسونگ که برای آزمودن در اختیار خبرنگاران تعداد محدودی از رسانه ها قرار گرفته بود، در ازمون های اولیه بسیار ضعیف ظاهر شد و حتی نتوانست از پس کوچکترین انتظارات کاربران بر بیاید. به همین علت بود که روند رونمایی عمومی گلکسی فولد برای مدتی طولانی و نامشخص به تاخیر افتاد. اما همزمان با این مسائل، گوشی های تاشو برندهای رقیب، مثل هواوی نیز در حال طراحی هستند.

بر همین اساس یکی از سوالاتی که به شکل مکرر مطرح می گردد این است که سرنوشت گوشی گلکسی فولد سامسونگ چه خواهد بود و بالاخره قرار است چه زمانی شاهد رونمایی از این محصول باشیم. برای پاسخ دادن به این سوال باید به سراغ اظهار نظرهای مدیران سامسونگ رفت، اگرچه هیچ یک از مدیران سامسونگ پاسخی قطعی به این سوال نداده اند، اما به نظر می رسد پاسخ اصلی این است که به زودی شاهد گوشی تاشو و تازه سامسونگ خواهیم بود. این موضوعی است که بعضی از منابع مطلع وابسته به شرکت سامسونگ نیز آن را تایید می نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 2169

به "خبرهایی نو از گوشی تاشو سامسونگ ، گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهایی نو از گوشی تاشو سامسونگ ، گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید