توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد، امضای قرارداد سنگربان تیم ملی با باشگاه بلژیکی

به گزارش مجله ستاره، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از وفاداری سنگربان تیم ملی فوتبال کشورمان از توافق سه جانبه باشگاه آنتورپ بلژیک، باشگاه پرسپولیس و علیرضا بیرانوند اطلاع داد.

توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد، امضای قرارداد سنگربان تیم ملی با باشگاه بلژیکی

به گزارش خبرنگاران، حسین قدوسی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب گفت: علیرضا بیرانوند، چهارشنبه شب هفته گذشته از باشگاه خنک بلژیک پیشنهاد رسمی دریافت کرد. این باشگاه علاوه بر ارسال پیشنهاد 700 هزار دلاری برای صدور رضایت نامه، بلیت پرواز هم برای بیرانوند و یک ایجنت ایرانی ارسال کرد که زمان پرواز، آدینه ساعت دوی بامداد بود.

وی در ادامه اضافه نمود: روز پنجشنبه نیز باشگاه آنتورپ بلژیک با بیرانوند وارد مذاکره شد و یکی، دو روز بعد پیشنهاد کتبی این باشگاه بلژیکی هم به باشگاه پرسپولیس رسید. ما از بیرانوند خواستیم تا زمان بازگشت انصاری فرد از مالزی تصمیمی نگیرد و روز آدینه و در بازگشت مدیرعامل باشگاه جزئیات ماجراها را به مدیریت گزارش کردیم. بیرانوند حقیقتاً در آستانه جدایی بود تا اینکه در پی رایزنی های اجرا شده از سوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، وکیل بیرانوند، بنده و البته تمایل شخص علیرضا به ماندن در پرسپولیس و پذیرفتن پیشهادها از سوی باشگاه انتورپ در نهایت مقرر شد بیرانوند در نقل وانتقالات تابستانی به این تیم بلژیکی بپیوندد، اما باشگاه پرسپولیس نیمی از حق انتقال را حالا دریافت کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: شب قبل از بازی با تراکتور و حوالی ساعت سه بامداد، توافق باشگاه پرسپولیس با باشگاه آنتورپ در هتل اوین نهایی شد. ما پیشنهاد ارسالی آنها را آنالیز کردیم و پس از تغییراتی خاتمه به تفاهم رسیدیم و ایمیل خود را برای این باشگاه بلژیکی ارسال کردیم و در نهایت هم باشگاه آنتورپ و هم بیرانوند امشب موافقت شان را با این تفاهم نامه اعلام داشتند و دقایقی قبل قرارداد بین بیرانوند و باشگاه آنتورپ هم به مدت سه فصل امضا شد.

قدوسی به مفاد قرارداد باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی اشاره نمود و گفت: براساس توافقاتی که آقای انصاری فرد یا آنتورپی ها داشته است، این باشگاه مبلغ 350 هزار دلار در دو قسط و طی دو ماه آینده به حسابی که باشگاه پرسپولیس معرفی نموده واریز می نماید و 350 هزار دلار به جامانده هم در خاتمه فصل به پرسپولیس پرداخت می گردد. در این فاصله بیرانوند طی دو ماه آینده برای تست پزشکی به بلژیک می رود. این توافق در حالی اجرا شده که احتمال جدایی بیرانوند در نیم فصل بسیار زیاد بود و او با وفاداری مثالزدنی و عبور از پیشنهاد بازی در نیم فصل دوم با مبلغ کلان، بازی در آنتورپ را به تابستان سال آینده موکول کرد.

وی در خاتمه گفت: طرفداران قدر بیرانوند را می دانند و باشگاه از او تشکر ویژه دارد. علیرضا در گفت وگو با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفته بود که هر کاری نموده نتوانسته است به خاطر طرفداران، تیم، باشگاه و همچنین دینی که به یحیی گل محمدی دارد تیم را در این مقطع از فصل ترک کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 766

به "توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد، امضای قرارداد سنگربان تیم ملی با باشگاه بلژیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد، امضای قرارداد سنگربان تیم ملی با باشگاه بلژیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید