تسکین نفخ و دل پیچه نوزاد و کودک شما با شربت گیاهی گـرایپ واتر دینه

به گزارش مجله ستاره، خبرنگاران: تسکین نفخ و دل پیچه نوزاد و کودک شما با شربت گیاهی گـرایپ واتر دینه: بدون الکل، شیرین کننده های مصنوعی و بیکربنات سدیم.

تسکین نفخ و دل پیچه نوزاد و کودک شما با شربت گیاهی گـرایپ واتر دینه

نفخ و دل پیچه نوزادان از مشکلاتی است که معمولاً با گریه و بی قراری در طول شبانه روز همراه می باشد و باعث ناراحتی و بی خوابی نوزاد و والدین می گردد.

برای تسکین دل پیچه ضمن مشورت با پزشک، رعایت موارد زیر می تواند باعث برطرف این مشکل گردد:

  • حالت مناسب نوزاد حین تغذیه با شیر انتخاب سر شیشه مناسب در صورت مصرف شیر خشک، تا مانع از ورود هوا به داخل معده شیرخوار گردد.
  • یاری به تسهیل آروغ زدن شیرخوار پس از تغذیه (به آرامی شکم نوزاد را ماساژ داده یا او را با شکم روی زانوی خود خوابانده و به آرامی به پشت او ضربه بزنید).

استفاده از دارو های ضد نفخ و دل پیچه گیاهی مثل شربت گرایپ واتر دینه این شربت فرآورده ای گیاهی حاوی اسانس های طبیعی شوید، زیره و نعنا می باشد که با تحریک حرکات معدی باعث خروج گاز های ناشی از نفخ و افزایش ترشحات سیستم گوارشی می گردد که این امر خود باعث تسریع در هضم و جلوگیری از تخمیر و ایجاد گاز می گردد.

شربت گرایپ واتر فاقد هر نوع طعم دهنده و شیرین کننده مصنوعی بوده همچنین فاقد الکل و بی کربنات سدیم است لذا استفاده از آن در شیرخواران و اطفال کاملا ایمن می باشد؛ بنابراین جهت تسکین نفخ و دل پیچه شیرخواران، بچه ها و حتی بزرگسالان استفاده از شربت گرایپ واتردینه توصیه می گردد.

قابل تهیـه در کلیه داروخانه های کشور

www.dinehiran.com

[email protected]

صدای مشتری: 02161018000

منبع: برترین ها
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 299

به "تسکین نفخ و دل پیچه نوزاد و کودک شما با شربت گیاهی گـرایپ واتر دینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسکین نفخ و دل پیچه نوزاد و کودک شما با شربت گیاهی گـرایپ واتر دینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید