ترامپ: مردم در قرنطینه به فکر خودکشی و مصرف مواد می افتند!

به گزارش مجله ستاره، من شما را دوست دارم و ما با شما هستیم. ما برای شما کار می کنیم. اهمیتی ندارد که ما سال آینده چه کار می کنیم اما جای افرادی که عزیز کسی هستند را شخص دیگری نمی گیرد.

ترامپ: مردم در قرنطینه به فکر خودکشی و مصرف مواد می افتند!

رئیس جمهوری آمریکا در جریان تبادل نظریی اظهار کرد، یاد آنهایی که در پی ابتلا به ویروس کرونا جان باختند، خواب را از چشم هایش می رباید.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تبادل نظر با شبکه خبری ای.بی.سی گفت: از فکر آنهایی که در پی ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و خانواده هایی که کسی را در پی این بیماری به خاک سپردند، خواب به چشمم نمی آید. برای خانواده هایی که کسی را از دست دادند باید بگویم که من شما را دوست دارم و می خواهم بگویم که هرکاری از دست ما بربیاید، انجام می دهیم. می خواهم بگویم ما کوشش می کنیم تا از افراد بالای 60 سال حفاظت کنیم.

ترامپ خطاب به آنهایی که یکی از عزیزان خود را در پی ابتلا به کرونا از دست دادند و به شدت از آن آسیب دیده اند، گفت: من شما را دوست دارم و ما با شما هستیم. ما برای شما کار می کنیم. اهمیتی ندارد که ما سال آینده چه کار می کنیم اما جای افرادی که عزیز کسی هستند را شخص دیگری نمی گیرد.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین ادامه داد: این امکان وجود دارد که کسی زندگی خود را در پی بازگشایی مشاغل از دست بدهد اما مردم در دوران قرنطینه در پی خودکشی و سوءمصرف مواد می میرند. فاصله گذاری اجتماعی و سایر اقدامات حفاظتی همچنان پا برجاست.

ترامپ گفت: آیا افرادی در پی این بیماری تاثیر پذیرفته اند یا خیر؟ بله. آیا افرادی به شدت تاثیر گرفته اند؟ بله. اما ما باید با هم کشور را احیا کنیم و ما باید به زودی این کار را انجام دهیم.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت، مدل هایی که برای تعیین جان باختگان کروناویروس استفاده شده اند، از همان روز نخست نادرست بود. بر اساس پیش بینی جدید از سوی دانشگاه واشنگتن که کاخ سفید در گذشته هم از آن استفاده می کرد، تعداد تلفات آمریکا تا ماه اوت به 135 هزار تن خواهد رسید.

وقتی از ترامپ پرسیده شد که آیا هنوز مطمئن است که آمریکا واکسن کرونا تا سرانجام سال می سازد، وی گفت، نمی تواند از چیزی مطمئن باشد اما این یک اقدام واقعا خوب است

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 981

به "ترامپ: مردم در قرنطینه به فکر خودکشی و مصرف مواد می افتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: مردم در قرنطینه به فکر خودکشی و مصرف مواد می افتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید