ترامپ درباره بیماری احتمالی رهبر کره شمالی: خبر جعلی است

به گزارش مجله ستاره، رئیس جمهور آمریکا گزارش ها درباره احتمال بیماری رهبر کره شمالی را رد کرد و آن را به اشتباه رسانه ها نسبت داد.

ترامپ درباره بیماری احتمالی رهبر کره شمالی: خبر جعلی است

به گزارش گروه بین الملل مجله ستاره، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برآورد ها درباره احتمال بیماری کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را ساختگی دانسته است.

ترامپ در یک کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا اخبار بیشتری از شرایط سلامت رهبر کره شمالی دارد گفت: فکر می کنم این گزارش ها نادرست هستند. اجازه دهید ینطور بگویم.

او در پاسخ به سئوال خبرنگار سی ان ان گفت: فکر می کنم این گزارش، نادرست بود و توسط یک شبکه ساخته شده بود. شنیده ام که آنها از اسناد قدیمی استفاده نموده اند. اینها چیزهایی هستند که شنیده ام. شنیده ام که این گزارش ها غلط هستند. امیدوارم که این گزارش ها نادرست باشند.

او در پاسخ به سوال خبرنگار سی ان ان مبنی بر اینکه آیا تماسی با مقام های کره شمالی داشته گفت: نمی خواهم در این مورد حرف بزنم. نمی خواهم در این مورد حرف بزنم. در این باره حرف نمی زنم. رابطه خوبی با کره شمالی داریم. بهترین رابطه ای که می توانیم داشته باشیم. منظورم این است که رابطه خوبی با کره شمالی داریم. من رابطه خوبی با کیم جونگ اونداریم و امیدوارم که حالش خوب باشد.

ترامپ در ادامه گفت: حالا برخی ها ممکن است بگویند، اوه این وحشتناک است. وحشتناک نیست. امیدوارم حالش خوب باشد. فکر می کنم گزارشی جعلی بود که سی ان ان آن را ساخت.

شایعات درباره بیماری رهبر کره شمالی بعد از غیبت او در چند مراسم مهم مطرح شد. شبکه خبری سی ا ن ان مدعی شد که کیم جونگ اون تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 968

به "ترامپ درباره بیماری احتمالی رهبر کره شمالی: خبر جعلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ درباره بیماری احتمالی رهبر کره شمالی: خبر جعلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید