تثبیت کرایه های کرونایی کرج در خم یک کوچه

به گزارش مجله ستاره، با وجود شیوع کرونا و ضرورت سوار شدن سه نفر در تاکسی ها، مبلغ کرایه و تعداد سرنشینان تاکسی ها به ثبات لازم نرسیده است.

تثبیت کرایه های کرونایی کرج در خم یک کوچه

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از خبرنگاران، باوجود شیوع کرونا و ضرورت سوارشدن سه نفر در تاکسی ها، مبلغ کرایه و تعداد سرنشینان تاکسی های کرج به ثبات لازم نرسیده و این موضوع شهروندان را دچار سردرگمی نموده است.

مهم تر از این سردرگمی، افزایش خطر ابتلا به ویروس کرونا در پی سوارشدن چهار مسافر در خطوط قابل توجهی از تاکسی رانی شهر کرج است.

تعداد قابل توجهی از تاکسی های خطوط مختلف کرج با بهانه شیوع کرونا باوجود سوار کردن چهار مسافر مبلغ بیشتری را از مسافران می گیرند و این مبلغ مضاف بر مبلغ افزایش یافته به دلیل تغییر سال است.

بااین حال ضمانت اجرایی دقیقی برای کنترل شرایط یادشده وجود ندارد.

  • رانندگان تاکسی نباید کرایه 4 نفر را از 3 نفر بگیرند
  • افزایش 30 درصدی کرایه تاکسی ها

مجید استاد کاظمی، رئیس سازمان حمل ونقل و بار و مسافر شهرداری کرج دراین باره در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: پیش نویس لایحه ای با محتوای تثبیت سوار کردن سه سرنشین و تقسیم کرایه یک نفر حذف شده بین سایر مسافران، تنظیم شده و به زودی تحویل شورای شهر داده خواهد شد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا خط اتوبوس رجایی شهر-میدان آزادی جمع آوری شده است یا خیر؟ اضافه نمود: تعداد اتوبوس های این خط کم شده و حذف این خط صحت ندارد.

رئیس سازمان حمل ونقل و بار و مسافر شهرداری کرج بیان نمود: سی وهفت مرکز شارژ البرز کارت اتوبوس در سطح شهر فعال است، مشکل اساسی حوزه اتوبوس رانی کرج فرسودگی اتوبوس های بخش خصوصی است که میانگین عمر آن به چهارده سال می رسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1098

به "تثبیت کرایه های کرونایی کرج در خم یک کوچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تثبیت کرایه های کرونایی کرج در خم یک کوچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید