با شوهری که رابطه جنسی بیشتر می خواهد چه کنم؟

به گزارش مجله ستاره، بعضی از مردان به علت ناتوانی در بیان احساسات و نگرانی های خود و برای رهایی از تنش روانی به رابطه جنسی بیشتر با همسرشان مبادرت می ورزند.

با شوهری که رابطه جنسی بیشتر می خواهد چه کنم؟

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

در روابط زناشویی مواردی اتفاق می افتد که زن و شوهر از نظر تمایل جنسی و تعداد برقراری رابطه جنسی با یکدیگر تفاهم ندارند. در این مقاله شرح می دهیم که اگر شوهر شما رابطه جنسی بیشتری از تمایل شما و آنچه که انتظار و آمادگی دارید می خواهد چه بکنید و اینکه تمایل به داشتن رابطه زیاد چه عللی داشته و تا چه میزان آن طبیعی است.

تمایل زیاد شوهربه برقراری رابطه جنسی

اگر مردی نسبت به همسرش به رابطه جنسی بیشتری احتیاج دارد تا حدی که از حد نرمال گذشته باشد، برای مثال هر روز یا حتی روزی دوبار تمایل داشته باشد با همسرش نزدیکی داشته باشد، شاید بتوان گفت به نوعی به اعتیاد جنسی مبتلاست.

اعتیاد جنسی اشکال گوناگون دارد. یک نوع از آن در کسانی شایع است که از روابط جنسی به عنوان روشی برای تخلیه تنش روانی خود و نیز ابراز کردن احساسات و مانند اینها استفاده می نمایند. اغلب اعتیاد جنسی در مردان شایع تر از زنان است، که این نیز برخاسته از تفاوت های ساختار جسمانی زن و مرد است.

برای شرح بیشتر در خصوص اعتیاد جنسی فرض کنید مرد احساسات و هیجاناتی نیرومند را در خود می یابد که مقدار آن نیز افزایش یافته است. شاید نگران یک پروژه کاری است. شاید به تازگی گفتگویی ناخوشایند با یکی از دوستانش داشته و از آنچه به سرش آمده رنجیده است. شاید احساسات مثبت و عشق بی شائبه ای را در خود نسبت به شما احساس می نماید. بسیاری از مردان اینطور بار آورده نشده و آموزش ندیده اند که می توانند آسیب پذیری خودشان را نظیر خشم، رنجش، سردرگمی، احتیاج و حتی عشق ابراز نمایند. بنابراین همسرتان یا از به زبان آوردن احساساتش می ترسد یا اینکه در اصل نمی داند و بلد نیست چگونه این کار را انجام دهد. در اینگونه مواقع، یکدفعه احتیاج جنسی پیدا می نماید. اینگونه مردان از انرژی جنسی خود به عنوان گریزگاهی امن برای ابراز احساسات سرکوب شده و انرژی عاطفی نهفته خود استفاده می نمایند.

اغلب زنان درست در نقطه مقابل این حالت هستند. به این معنی که چنانچه زن به لحاظ احساسی عاطفی احساس امنیت نکند به سختی می تواند گرایش جنسی داشته باشد. بسیار مهم است که درک کنید مردان از روابط جنسی به عنوان زبانی برای بیان احساسات ناگفته خود استفاده می نمایند. برای بسیاری از مردان این تنها روش مجاز و پذیرفته شده برای بروز احساسات محسوب می گردد.

برای بسیاری از مردان احتیاج جنسی تنها احتیاجی است که مجازند آن را ارضا نمایند. چرا که یاد گرفته اند باید خشن و قوی باشند و احساساتی نباشند. مخصوصا مردان جوان بیشتر ممکن است از رابطه جنسی برای تخلیه هیجانات، تنش ها و فشارهای ازدواج و زندگی مشترک که به تازگی وارد آن شده اند استفاده نمایند. ممکن است احتیاج آنان به رابطه جنسی بیشتر روشی باشد برای کسب محبت، دلگرمی، امنیت و اطمینان خاطر از جانب همسرشان.

با شوهر شهوانی خود چه کنید؟

  1. قبل از هر چیز، برخلاف میل واقعی و خواسته باطنی خودتان، به عشق ورزی با همسرتان تن ندهید.
  2. هرگز موقعی که خودتان دوست ندارید این کار را بکنید به او بله نگویید، چرا که باعث خواهد شد از او متنفر شوید. این انزجار به تدریج شما را به لحاظ جنسی سردمزاج خواهد نمود.
  3. اگر همسرتان مدام به دنبال رابطه جنسی است به این معناست که احتیاجهایی دارد که شما آنها را برآورده نمی کنید و این همان چیزی است که باعث می گردد مدام رابطه جنسی بیشتری بخواهد. در واقع به احتمال زیاد چنین فردی به دنبال ارضای جنسی نیست بلکه عشق و پذیرش شما و تخلیه تنش روانی درونی اوست که باعث می گردد چنین بخواهد. این احتیاجی است که تنها با صحبت کردن درباره احساسات است که ارضا می گردد.
  4. سعی نکنید از او ایرا د بگیرید. به او نگویید: باید می دانستم تو پرکاری جنسی داری. در عوض به او بگویید: دوست دارم ازدواجمان از اینی که هست بهتر باشد. نظرت راجع به مطالب گفته شده در این سایت چیست؟
  5. با گفتگوی مسالمت آمیز از او بپرسید چگونه می توانید احساس امنیت بیشتری به او بدهید تا تنش روانی خود را با کلمات ابراز و تخلیه کند، به طوری که مجبور نباشد رابطه جنسی بیشتری برقرار کند.
  6. به او بگویید متوجه فشارهایی که بر دوش اوست هستید و او را بابت نگرانی ها و ناامنی هایش محکوم نمی کنید و به دلیل اینکه مردی حساس و مسئولیت پذیر است خیلی هم دوستش دارید.
  7. از او بخواهید قبل از اینکه بخواهد به لحاظ جنسی به شما نزدیک گردد ببیند آیا نگرانی و اضطرابی در خودش احساس می نماید؟ چنانچه متوجه تنش و اضطراب و نگرانی در خود بگردد، شاید بتواند قبل از اینکه با شما عشق ورزی کند با صحبت کردن درباره این احساسات آنها را تخلیه کند و آرامش خود را به دست بیاورد. خواهید دید که احتیاج جنسی او رفع خواهد شد.

چنانچه هر دوی شما مایل باشید برای حل این مشکل کار کنید، صمیمیت میانتان افزایش خواهد یافت و هر بار که نزدیکی می کنید، رابطه تان به لحاظ احساسی عاطفی نیز ارضا نماینده تر و پرشور و حرارت تر خواهد بود.

منبع: از باربارا بپرسید

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1287

به "با شوهری که رابطه جنسی بیشتر می خواهد چه کنم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با شوهری که رابطه جنسی بیشتر می خواهد چه کنم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید