بالوتلی از برشا اخراج شد

به گزارش مجله ستاره، گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که باشگاه برشا ستاره جنجالی اش ماریو بالوتلی را اخراج نموده است.

بالوتلی از برشا اخراج شد

به گزارش گروه ورزشی مجله ستاره، رسانه های ایتالیایی گزارش دادند که باشگاه برشا ماریو بالوتلی ستاره ایتالیایی خود را خارج نموده است. علت اخراج بالوتلی عدم حضور او در تمرینات این تیم بوده است.

گازتا دلو اسپورت و نیکولو شیرا روزنامه نگار معروف ایتالیایی با انتشار این خبر مدعی شدند که ماسیمو سلینو امروز صبح با ارسال نامه ای برای بالوتلی فسخ قرارداد سه ساله او با این باشگاه را اعلام نموده.

بر اساس این گزارشها، باشگاه برای فسخ این قرارداد نیازی به انجام اقدامات قانونی نداشته چرا که پیش از ارسال این نامه از طرف رئیس باشگاه، درباره شرایط فسخ قرارداد با این بازیکن 29ساله با وکلای او مذاکره نموده و به نتیجه رسیده است.

با اینکه قرارداد بالوتلی با برشا تا سال 2022 معتبر است اما در قرارداد او بندی وجود دارد که در صورتیکه در سرانجام فصل برشا به دسته پایین تر سقوط کند قرارداد بالوتلی فسخ خواهد شد. در مذاکرات باشگاه با وکلای بالوتلی در این باره صحبت شده که بالوتلی با استفاده از این بند، با فسخ قراردادش موافقت کند.

بالوتلی تابتسان گذشته بعد از چهار سال حضور در فرانسه و پوشیدن پیراهن مارسی به ایتالیا برگشت و پیراهن برشا، تیم شهر زادگاهش را به تن کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1042

به "بالوتلی از برشا اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالوتلی از برشا اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید