بازداشت 103 نفر به اتهام اخلال در نظم در استان تهران

به گزارش مجله ستاره، فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح اقتدار 2 در شهرستان های غرب استان تهران و دستگیری 103 نفر اراذل و اوباش اطلاع داد.

بازداشت 103 نفر به اتهام اخلال در نظم در استان تهران

به گزارش ایسنا، سردار کیوان ظهیری اضافه کرد: بنا به درخواست مکرر مردم برای برخورد با اراذل و اوباش و براساس وظیفه ذاتی پلیس، طرح مقابله با این افراد از سه روز گذشته توسط پلیس در شش شهرستان غرب استان تهران به مرحله اجرا درآمد.

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح 319 نفر دستگیر شدند که 103 نفر از این دستگیرشدگان از مخلان نظم و امنیت بوده اند و علی رغم اینکه دفعاتی به جرم شرارت بازداشت شده بودند مجدداً به اقدامات مجرمانه خود ادامه دادند و به علت شرارت، نزاع و تخریب بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح، 112 حکم قضائی اجرا شد، اظهارکرد: 239 مخفیگاه و پاتوق اراذل و اوباش در شهرستان های غرب استان تهران مورد بازرسی و کنترل قرارگرفت.

وی با اشاره به کشف 18 قبضه سلاح جنگی، 40 قبضه سلاح سرد از اوباش بازداشت شده گفت: در عملیات های پلیس 13 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق و 2200 لیتر روغن خوراکی غیرمجاز و تقلبی کشف شد.

ظهیری با اشاره به کشف 472 دستگاه ماینراعلام کرد: 21 هزار و 700 عدد قرص غیرمجاز و روانگردان نیز از متهمان کشف شد.

وی با اشاره به پخش کلیپی از تخریب خودرو های شهروندان در شهرستان بهارستان در فضای مجازی توضیح داد: در این خصوص ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی سه نفر را شناسایی و دستگیر کردند.

ظهیری اضافه کرد: فردی که سه نفر از شهروندان بهارستان را به صورت نیمه عریان و با تهدید سلاح سرد در سطح شهر گردانده بود در عملیاتی ویژه توسط پلیس دستگیر و به مرجع قضائی معرفی گردید.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به این که اجرای طرح عملیاتی اقتدار 2 در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی گردیدند تا به جرایم آن ها رسیدگی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1438

به "بازداشت 103 نفر به اتهام اخلال در نظم در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 103 نفر به اتهام اخلال در نظم در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید