از عملکرد ملی پوشان کاراته راضی ام، با قدرت به سمت المپیک می رویم

به گزارش مجله ستاره، سید شهرام هروی در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه جهت سخت و سخت کسب سهمیه المپیک را تا به امروز به خوبی طی نموده ایم، گفت: به امید خدا در ادامه راه نیز طبق برنامه ریزی از قبل طراحی شده پیش خواهیم رفت تا به هدف نخست خود که همان کسب سهمیه در هر سه وزن المپیکی است دست پیدا کنیم. بعد از آن به کسب مدال در توکیو فکر خواهیم کرد.

از عملکرد ملی پوشان کاراته راضی ام، با قدرت به سمت المپیک می رویم

وی ادامه داد: تا خاتمه سال 2019 چند تورنمنت دیگر که در کسب سهمیه المپیک تاثیرگذار است، برگزار خواهد شد. هنوز هیچ چیز تمام نشده است. سخت تمرین می کنیم و با قدرت به سوی هدف پیش می رویم. کاراته کاها دائم در حال تمرین و مسابقه هستند. در این بین سختی های طی کردن راستا میان کشورهای میزبان نیز وجود دارد. در چنین شرایطی حفظ آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات کار چندان ساده ای نیست.

سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص نتایج رقابتهای کاراته وان توکیو نیز گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که از عملکرد فنی همه کاراته کاها در توکیو رضایت کامل دارم. واقعا مبارزات سطح بالایی را به نمایش گذاشتیم. البته اتفاقات غیرقابل پیش بینی هم رقم خورد وگرنه مدال های بیشتری کسب می کردیم. کسب دو مدال نقره و دو برنز و از همه مهمتر امتیازات خوبی که جمع کردیم باعث شد موقعیت خود را در دو وزن تقریبا تثبیت کنیم.

هروی ادامه داد: ما تا قبل از این رقابت ها چهار مرحله کاراته وان و دو مرحله سری A را پشت سر گذاشتیم که در مقایسه با همه کشورهای شرکت کننده در بخش مردان پنج بار بهترین عملکرد را داشتیم یکبار دوم هم شدیم. اینکه ما بخواهیم در هر میدانی از کاراته کای خود توقع مدال طلا داشته باشیم، منطقی نیست ضمن اینکه بار منفی هم به تیم وارد می کنیم. همه کاراته کاهای برجسته جهان در حال کار و کوشش هستند تا سهمیه بگیرند و هر چه پیش می رویم، شرایط سخت و سختر می گردد.

وی اضافه کرد:تاتامی توکیو ثابت کرد که ژاپنی ها با هدف کسب مدالهای طلا، کاراته را وارد المپیک نموده اند و برای تحقق آن نیز به خوبی برنامه ریزی نموده اند. در چنین شرایطی کار بسیار سخت است. ما هم کوشش خواهیم کرد و به امید خدا سهم خود را از مدال های بازیهای المپیک بدست خواهیم آورد.

هروی در خاتمه با اشاره به شروع دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته گفت:تنها چند روز بعد از بازگشت از توکیو، تمرینات را برای حضور در مرحله ششم کاراته وان در روسیه شروع می کنیم. کاراته کاها از امروز دوشنبه وارد اردو شده و خاتمه هفته برای حضور در جام وحدت دوستی راهی ارومیه می شویم. چند عضو تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت و بعد از آن می رویم برای مسابقات مسکو آماده شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 355

به "از عملکرد ملی پوشان کاراته راضی ام، با قدرت به سمت المپیک می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از عملکرد ملی پوشان کاراته راضی ام، با قدرت به سمت المپیک می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید