احتمال تاخیر در ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل ویروس کرونا

به گزارش مجله ستاره، معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا کسانی که باید مراجعه نمایند پیامک تاخیر در حضور آن ها ارسال می گردد.

احتمال تاخیر در ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل ویروس کرونا

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با خبرنگار ، با بیان اینکه بخش عمده ای از پروژه های نیمه تمامی که توسط بخش خصوصی ساخته شده بود ممکن است در قالب طرح اقدام ملی مسکن به اتمام برسد گفت: بسیاری از این واحدهای که توسط بخش خصوصی ساخته شده نیمه کاره رها شده و از سوی دیگر متقاضیان این واحدها تقاضا دارند که واحدهای خود را زودتر تحویل بگیرند بنابراین سعی داریم بخشی از این واحدها را در قالب افتتاح طرح های اقدام ملی مسکن به اتمام برسانیم.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه بعضی از پروژه های مسکن مهر بدون متقاضی هستند گفت: این واحدها در بازه زمانی سال 96 و 94 از سرفصل واحدهای مسکن مهر خارج شدند.

او ادامه داد: هیچ متقاضی برای این واحدها وجود ندارد به همین دلیل طبق تصمیمی که در این حوزه اجرا شده می گردد و با توجه به شرایط جدید متقاضیان سعی شده بخشی از این واحدها در اختیار دستگاه های حمایتی و کمیته امداد قرار بگیرد تا با تکمیل آنها بتوانند بخشی از احتیاج متقاضیان در این حوزه تامین گردد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی یاد آور شد: بعضی از واحدهای مسکن مهر که نیمه تمام هستند و سعی داریم با همکاری تمامی دستگاه ها به ویژه دستگاه حمایتی بتوانیم آنها را تکمیل کنیم.

محمود زاده با اشاره به اینکه مهلت اعتراض برای متقاضیانی که در دور اول طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده بودند تا دهم اسفندماه ادامه خواهد داشت گفت: برای انصراف متقاضیانی که در این طرح ثبت نام نموده بودند مکاتباتی اجرا شده و دوشنبه و سه شنبه تمامی اطلاعات در این آنالیز می گردد متقاضیانی که خواستار انصراف هستند میتوانند درخواست دهند.

او اظهار کرد: بعضی از متقاضیان با شهری که برای آنها انتخاب شده مشکل دارند و بعضی از آنها هم قادر به پرداخت اقساط اولیه نیستند و نمی توانند هزینه ابتدایی را پرداخت نمایند بنابراین خواستار انصراف هستند که تمامی آن ها آنالیز می گردد.

محمود زاده یادآور شد: برای جلوگیری از ویروس کرونا در صورتی که درخواست ارائه گردد مهلت ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن به تعویق خواهد افتاد البته متقاضیانی هم که برای ثبت نام و یا اعتراض مراجعه حضوری دارند به دلیل شیوع ویروس کرونا یک هفته به تاخیر می افتد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه البته تمامی مراحل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در مرحله دوم غیر حضوری و به صورت کامپیوتری است اضافه نمود: اما با این حال در صورت درخواست ممکن است به تعویق بیفتد اما تا به امروز چیزی در این مورد به ما اعلام نشده است.

او شرح داد: در بعضی از استان ها به دلیل شیوع ویروس کرونا پیامک هایی برای تاخیر مراجعه یک هفته ای ارسال گردد که این موضوع هم در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 749

به "احتمال تاخیر در ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تاخیر در ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید