4 علت برای این که باید به فکر مشاوره روباتیک باشید ، از کاهش هزینه ها تا افزایش دقت تصمیم گیری

به گزارش مجله ستاره، این روزها هوش مصنوعی در بسیاری از حوزه ها نفوذ نموده است. درواقع دیگر نمی توان هوش مصنوعی را از زندگی روزمره تفکیک کرد یا مجزا دانست. جالب است بدانید که به زودی روبات ها تبدیل به مشاوران حرفه ای شما می شوند.

4 علت برای این که باید به فکر مشاوره روباتیک باشید ، از کاهش هزینه ها تا افزایش دقت تصمیم گیری

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، استفاده از روبات ها در بخش های مختلف زندگی، موضوع عجیبی نیست اما روبات ها با تکیه بر هوش مصنوعی کم کم جایگاه خود را ارتقاء داده اند و حتی تبدیل به مشاوران انسانها شده اند. بسیاری از شرکت ها برای استخدام، اخراج و گزینش نیروهای خود از روبات ها مشاوره می گیرند و این یعنی به زودی شاهد تغییراتی شگفت انگیز در حوزه نفوذ روبات ها خواهیم بود.

4 علت مهم برای مشاوره گرفتن از هوش مصنوعی روباتیک:

1.مشاوره سریع و آسان

مشاوره گرفتن از روباتها بسیار سریع و آسان است و برای دریافت مشاوره از روباتها نیازی به وقت گرفتن، هماهنگی، توضیحات اضافی و بسیاری از موارد دست و پا گیر دیگر نیست. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که سوالات خود را در خصوص موضوعاتی مثل استراتژی ریسک و شرایط مالی بپرسید و به سرعت نیز پاسخ بگیرید.

2. کاهش هزینه های مشاوره

مشاوره روباتیک یاری می نماید هزینه هایی که باید پرداخت کنید به شدت کاهش یابد. این موضوع در طولانی مدت موجب صرفه جویی قابل توجهی می گردد. هزینه ها می توانند در نهایت در بازدهی کلی کار شما نیز تاثیر مثبت بگذارند. بنابراین شما می توانید بسیاری از هزینه ها و کمیسیون هایی را که به سازه های مشاوره سنتی پرداخت می کردید را دور بزنید.

3. داده ها و الگوریتم های دقیق تری کارتان را ارزیابی می نمایند

آنالیز این موضوع که آیا یک اقدام مثبت خواهد بود یا منفی می تواند در نهایت به رشد کار شما یاری می نماید ادما هر مقدار داده های مقدار گیری دقیق تر باشند، شرایط تشخیص نیز دقیق تر خواهد بود. ضمناً هوش مصنوعی به شما یاری می نماید که بهترین الگوریتم برای کسب و کار خود را شناسایی کنید.

4. انعطاف پذیری بالاتر

شما می توانید به وسیله مشاوره های روباتیک آینده مالی خود را در زمان حال برنامه ریزی کنید. این موضوع می تواند وجوه مثبت زیادی داشته باشد و از صرفه جویی مالی تا کاهش نرخ مالیات را در برگیرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 2170

به "4 علت برای این که باید به فکر مشاوره روباتیک باشید ، از کاهش هزینه ها تا افزایش دقت تصمیم گیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 علت برای این که باید به فکر مشاوره روباتیک باشید ، از کاهش هزینه ها تا افزایش دقت تصمیم گیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید