گیسو، قسمت ششم؛ گیسو در مدار سردرگمی

به گزارش مجله ستاره، خبرنگارانـ قسمت ششم سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری در روز چهارشنبه 18 فروردین 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

گیسو، قسمت ششم؛ گیسو در مدار سردرگمی

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

لوسی اطلاعات تازه ای از پدر و مادرش به دست می آورد؛ اما پیمان در این مورد مخالفت هایی دارد. رضا و سهیل نیز مشغول راه اندازی دفتر جدید هستند و...

پگاه لوسی را با خود به خانه اش می برد. پیمان به محض این که می فهمد به دنبال لوسی می آید و او را دوباره به هتل می برد؛ اما باز هم وقتی یک نفر ادعا می نماید خانواده لوسی را می شناسد، از پگاه می خواهد تا او را همراهی کند.در دفتر تازه شرکت رضا و سهیل سعی می نمایند هرچه زودتر تجهیزات کار و دفتر را سر و سامان بدهند و کارشان را آغاز نمایند. در این میان نازی هم توجه ویژه ای به رضا دارد، نگاه های خاص و الطاف ویژه. نازی برای رضا یک دست کت و شلوار گران قیمت از یک برند معروف سفارش می دهد. هدیه و توجه های نازی رضا را به آن چه در رستوران می گذرد، مشکوک می نماید.

اما قبل از این که رضا بخواهد به شک بپردازد، دو نفر با برگه حکم بازداشت رضا به رستوران می آیند و او را در مقابل چشم سهیل، پیمان، نازی و کتی با خود می برند. کتی هم که از موضوع بر آشفته است، فقط با وساطت سهیل آرام می گردد. بدین ترتیب از داستان سرگردان گیسو شش قسمت می گذرد. لوسی از هتل به خانه پگاه و از خانه پگاه به هتل کشانده می گردد، بی آن که تعیین گردد انگیزه پگاه از این کش و واکش ها چیست. آیا پگاه به خاطر درسا این کار ها را می نماید؟ پس چرا انقدر از پیمان و از همه طلبکار است؟ پیمان لوسی را خیلی راحت به پگاه می سپارد که به چه کاری برسد؟

سریال گیسو از شخصیت های پیمان، رضا و سهیل سه کله پوک ساخته است. سه نفر که در مقابل پیشنهاد های اقتصادی عجیب و غریب کاری هیچ شکی به دل شان راه نمی دهند و در مقابل نگاه و توجه زنان نیز به شدت ضعف دارند. نگاه های میان نازی و رضا و کتی و سهیل و حتی حرف هایی که میان شان رد و بدل می گردد، دیگر به سمت ابتذال میل می نماید و جدای از این که ضعف و بلاهت شخصیت های مرد داستان را نشان می دهد، قابل درک و تحمل نیز نیست.

این که شخصیت هایی که مثلاً شرکتی دارند و کاری تخصصی را بلدند، این گونه ساده دلانه نسبت به همه چیز سر خم می نمایند و رضا که می داند با آدم های خطرناکی باید سر و کله بزند، نسبت به هم زمانی پیشنهاد کاری و بالا دریافت مسائل پدرش هیچ حساسیتی ندارد. بدین شکل جای تعجبی هم ندارد که رضا در مقابل کسانی که می خواهند او را دستگیر نمایند، به دیدن کارتشان از فاصله 10 متری بسنده می نماید...

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1581

به "گیسو، قسمت ششم؛ گیسو در مدار سردرگمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیسو، قسمت ششم؛ گیسو در مدار سردرگمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید