از اندونزی، معابی: شانس های اصلی طلای ما در جودوی نابینایان فردا روی تاتامی می روند

به گزارش مجله ستاره، فرهاد معابی، مربی تیم ملی جودوی نابینایان گفت: فردا سه جودوکار داریم که از جمله شانس های اصلی ما برای کسب مدال طلا هستند.

از اندونزی، معابی: شانس های اصلی طلای ما در جودوی نابینایان فردا روی تاتامی می روند

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله ستاره از اندونزی، فرهاد معابی پس از برگزاری مسابقات امروز جودوی نابینایان گفت: امید جعفری از حریف ازبکستانی خود که قهرمان دنیا و پارالمپیک بود باخت اما همچنان برای کسب مدال برنز شانس دارد. علی عباس نژاد نیز با شکست مقابل حریف قدرتمند خود از ژاپن از گردونه رقابت ها حذف شد.

مربی تیم ملی جودوی نابینایان در خصوص رقابت جودوکاران نابینای کشورمان برای فردا گفت: فردا سه جودوکار به روی تاتامی می روند. وحید نوری در وزن منهای 90 کیلوگرم، احسان موسی نژاد در وزن منهای 100 کیلوگرم و محمدرضا خیرالله زاده در 100 + کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

وی اضافه کرد: خوشبختانه وحید نوری به نسبت با جدول خوبی روبرو شده و شانس خوبی برای راهیابی به دیدار نهایی دارد. به طور کلی به نسبت دو روز نخست، فردا سه جودوکار ما شانس بیشتری برای رفتن به فینال و کسب مدال طلا دارند.

مربی تیم ملی جودوی نابینایان بیان داشت: متأسفانه روز گذشته و امروز از نظر جدول با قرعه بدی روبرو شدیم و در تمام رقابت های ماقبل فینال، به رقیبان ازبک برخورد کردیم. جودوکاران ازبکستان بسیار حرفه ای هستند و به قول معروف جودو بلد هستند. البته فردا هم همین مشکل را داریم و باید با حریفانی از کره و ازبکستان مسابقه دهیم.

وی اضافه کرد: به هر حال اگر جودوکاری بخواهد مدال طلا را به دست آورد، باید تمام رقیبان خود را شکست دهد.

معابی در خصوص مسابقات تیمی جودو نیز گفت: رقابت های تیمی از روز پنجشنبه شروع می گردد و باید در پنج وزن شرکت کنیم. اوزان منهای 60 و 100 کیلوگرم حذف شده اند و جودوکاران این دو وزن، می توانند در اوزان بالاتر به مصاف حریفان خود بروند. ما هم هر هفت نفر را در لیست داده ایم تا بسته به سطح حریفان، بتوانیم تیم را ارنج کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 69

به "از اندونزی، معابی: شانس های اصلی طلای ما در جودوی نابینایان فردا روی تاتامی می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، معابی: شانس های اصلی طلای ما در جودوی نابینایان فردا روی تاتامی می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید