کشف رازی هولناک در مجسمه یک دایناسور!

به گزارش مجله ستاره، جسد مردی که برای پیدا کردن موبایلش به داخل یک مجسمه دایناسور رفته بود پس از مدتی به وسیله رهگذران کشف شد.

کشف رازی هولناک در مجسمه یک دایناسور!

به گزارش خبرنگار، به نقل از ارم نیوز؛ در حادثه ای عجیب و تکان دهنده، پس از گذشت چند روز از ناپدید شدن یک مرد، جسد بی جان او در مجسمه دایناسوری در یکی از خیابان های بارسلونا پیدا شد. روز شنبه و پس از پیدا شدن جسد مردی 39 ساله در داخل مجسمه دایناسور که مربوط به تبلیغات سینما های سانتا کلوما د گرامانت بود، این مجسمه و محوطه به صحنه جنایت تبدیل شد.

به گزارش روزنامه انگلیسی، جسد این مرد که هویت او هنوز معین نشده، پس از آنکه یک رهگذر و پسرش متوجه بوی نامطبوع مجسمه شدند پیدا شد و رهگذر توانست از شکافی که در پای مجسمه بود، جنازه را ببیند و سپس با پلیس تماس گرفت. کمی بعد پلیس و نیرو های امدادی در محل حاضر شدند و مجسمه را باز کردند تا جسد مردی را که تصور می شد به اشتباه در مجسمه رها شده بود پیدا نمایند، در حالی که مرد قصد داشت تلفنش را که در داخل مجسمه افتاده بود بردارد که خودش هم به داخل مجسمه افتاده و مرده بود.

تا به امروز تحقیقات و اقدامات کالبدشکافی این حادثه همچنان ادامه دارد، اما هیچ مدرک پزشکی قانونی مبنی بر جرم و جنایت در این محل کشف نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1763

به "کشف رازی هولناک در مجسمه یک دایناسور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف رازی هولناک در مجسمه یک دایناسور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید