نماینده مجلس: فیفا به صورت کتبی ایران را به تعلیق تهدید کرد، به دنبال کشف منابع داخلی هستیم

به گزارش مجله ستاره، ما از دستگاه های نظارتی و امنیتی دعوت می کنیم چون در رأس آن نامه آمده، کدگذاری داخلی و بنابر اطلاع منابع مطمئن داخلی. باید برایمان کشف شود این منابع مطلع داخلی که آدرس های غلط دادند چه بوده است.

نماینده مجلس: فیفا به صورت کتبی ایران را به تعلیق تهدید کرد، به دنبال کشف منابع داخلی هستیم

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: یکبار قبل از جام ملت های آسیا به صورت شفاهی تهدید به تعلیق شدیم اما این بار این تهدید کتبی شد.

به گزارش فارس، احسان قاضی زاده هاشمی در مورد پیگیری پرونده ویلموتس گفت: من این قول را به همه مردم می دهم که تا لحظه آخر پای این پرونده و این موضوع خواهیم بود. این پرونده هم در مجلس و هم در دستگاه قضایی پیگیری می شود.

وی ادامه داد: متأسفانه شاهد بودیم که نامه ای از فیفا و AFC آمد ویک نوع تهدید به تعلیق شد. البته این تهدید به تعلیق را ما یکبار قبل از جام ملت های آسیا در امارات به صورت شفاهی شاهد بودیم، اما این سری کتبی شد. البته ما از دستگاه های نظارتی و امنیتی دعوت می کنیم چون در رأس آن نامه آمده، کدگذاری داخلی و بنابر اطلاع منابع مطمئن داخلی. باید برایمان کشف شود این منابع مطلع داخلی که آدرس های غلط دادند چه بوده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه خبر شرح داد: آن پرونده یک پرونده قضایی راجع به مسائل مالی غیرفوتبالی مربوط به ویلموتس بوده است. چون این پرونده فقط بحثش انتخاب سرمربی نیست. این در جای خودش، مسائل و حواشی مطمئنی داشته، اطلاعاتی داریم، از آن دستگاه می خواهیم این را موثق اعلام کند. اگر به ما داده های درستی ندهند این قول را می دهم که ظرف یک ماه آینده بسیاری از داده ها و اطلاعات درستی را که ما در اختیار داریم به اطلاع مردم ایران خواهیم رساند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1203

به "نماینده مجلس: فیفا به صورت کتبی ایران را به تعلیق تهدید کرد، به دنبال کشف منابع داخلی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: فیفا به صورت کتبی ایران را به تعلیق تهدید کرد، به دنبال کشف منابع داخلی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید