مسی در شهر میلان خانه خرید، دور جدید برآورد ها برای انتقال لئو به اینتر

به گزارش مجله ستاره، حدس ها درباره احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا با خریداری شدن یک ملک در شهر میلان توسط او دوباره شدت گرفت.

مسی در شهر میلان خانه خرید، دور جدید برآورد ها برای انتقال لئو به اینتر

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش مجله ستاره، شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا فاش کرد که لیونل مسی در نزدیکی دفتر مرکز باشگاه اینتر در شهر میلان یک آپارتمان پنت هاوس خریداری نموده است.

در حالی که هنوز شایعه احتمال جدایی او از بارسلونا به خاطر مسائل اخیر این باشگاه و نارضایتی اش از عملکرد مدیران از گوشه و کنار شنیده می شد، اکنون او بهانه ای جدید برای شدت دریافت این شایعات داده است و آن خریداری یک واحد آپارتمان در شهر میلان و در نزدیکی آپارتمانی است که پدر او خورخه اخیراً خریداری کرد.

این خبر که توسط یک منبع مطلع به شبکه اسپورت مدیاست اعلام شده، حاکی از آن است که مسی بلافاصله پس از صاحبخانه شدن پدرش در میلان، راه او را در پیش گرفته است و همین موضوع قطعاً بار دیگر حدس ها درباره کوشش اینتر برای خرید ستاره 33 ساله بارسلونا را به همراه خواهد داشتT هر چند انتظار می رود که تصمیم مسی از این اقدام همچون پدرش به منظور سرمایه گذاری و بهره مندی از معافیت های مالیاتی باشد که دولت ایتالیا برای موارد خاص در نظر گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1058

به "مسی در شهر میلان خانه خرید، دور جدید برآورد ها برای انتقال لئو به اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی در شهر میلان خانه خرید، دور جدید برآورد ها برای انتقال لئو به اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید