بازسازی خانه: بازسازی و رنگ آمیزی المان و مبلمان های شهری 64 بوستان منطقه 13

به گزارش مجله ستاره، شهردار منطقه13 از اجرای طرح بازسازی، رنگ آمیزی المان و مبلمان شهری در 64 بوستان این منطقه اطلاع داد.

بازسازی خانه: بازسازی و رنگ آمیزی المان و مبلمان های شهری 64 بوستان منطقه 13

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه13 رنگ آمیزی و کاربرد صحیح رنگ ها در محیط شهری را از عناصر تأثیر گذار بر کیفیت بصری فضا های سبز شهری برشمرد و اضافه کرد: در راستای طرح استقبال از بهار 1401، عملیات رنگ آمیزی مبلمان شهری و وسایل بازی در 64 بوستان منطقه در حال اجراست و تا کنون، 11 هزار متر از المان های محدوده بازسازی و بهسازی شده است.

او اضافه کرد: با اجرای این طرح، رنگ آمیزی مبلمان شهری و وسایل بازی اعم از سطل زباله، جایگاه ها، وسایل بازی و نرده ها در بوستان جنگلی سرخه حصار، سیمرغ، خیام، پیروزی و.. اجرا شده و در مابقی بوستان ها در محدوده نواحی چهارگانه در برنامه کاری واقع شده است.

به گفته شهردار منطقه13، عملیات ساماندهی، واکاری و بازپیرایی فضا های سبز رفیوژ های میانی خیابان ها، معابر و میادین اصلی، بوستان های منطقه به منظور فراهم کردن زیبایی منظر شهری و آراستگی و پاکیزگی فضای سبز و ایجاد بستر مناسب برای کاشت گل های متنوع بهاری در حال اجراست.

شهردار منطقه 13، بازپیرایی 68 چشمه سرویس بهداشتی، تعمیر و سرویس 60 مورد وسایل بدنسازی و بازی، تعویض 330 متر مربع کف پوش زمین بازی از دیگر اقدامات اجرا شده از شروع طرح استقبال از بهار تا کنون برشمرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 2024

به "بازسازی خانه: بازسازی و رنگ آمیزی المان و مبلمان های شهری 64 بوستان منطقه 13" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: بازسازی و رنگ آمیزی المان و مبلمان های شهری 64 بوستان منطقه 13"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید