فال روزانه 13، 06، 1398

به گزارش مجله ستاره، فال روزانه چهارشنبه 13 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولد تمام افرادی که امروز 13 شهریور متولد شده اند مبارک باشد. پیش از هر چیزی، امیدواریم سال جاری، یکی از بهترین سال های زندگی شما بوده و به هر چیزی که در انتظار آن هستید، دست یابید. شما با تاثیری که از سیاره اورانوس گرفته اید، فردی مسئولیت پذیر، روش مند، صمیمی، منظم و خلاق هستید. همچنین از دیگر خصوصیات شما، مذهبی و فلسفی بودن است. شما می بایست تمایل خود برای انجام رفتارهای خودخواهانه و سرسختانه را آنالیز کنید. سال جاری، سال بسیار پربار و مطلوبی برای متولدین 13 شهریور خواهد بود. خصوصا اگر ورزشکار، هنرمند یا نویسنده هستید، سال جاری سال شما خواهد بود. سال جاری میزان اعتماد به نفس شما افزایش یافته و انرژی بیشتری خواهید داشت. سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید، سال جاری نتیجه خواهند داد و بازده خوبی خواهند داشت و اگر مشکل حقوقی دارید، به نفع شما حل و فصل خواهد شد. سفری برای تفریح یا تجارت در پیش خواهید داشت. سلامتی والدین یا افراد بزرگ خانواده، استرس هایی را به شما وارد خواهد نمود؛ شکیبا باشید. ماه های دی، فروردین و شهریور ماه های مهمی برای شما خواهند بود.

فال روزانه 13، 06، 1398

اینکه بتوانید روزانه زمانی را صرف خودتان کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. اما این به این معنا نیست که خود را منزوی و گشه گیر کنید. اگر از خودتان سوال کنید که چرا زمان انقدر زیادی را برای خودتان صرف می کنید و پاسخی که به آن می دهید، جمله ای مثل چون می خواهم از بقیه دور باشم باشد، حتما باید در خصوص این کارتان تجدید نظر کنید. چراکه این با این کار، تنها شرایط را برای خود بدتر و سخت تر می کنید. تنها روش موجود برای حل مسائل، روبروه با آنهاست؛ نه دوری گزینی از آنها. پس همین امروز بلند شوید و با مسائل خود روبرو شوید. امروز ممکن است به خوشبختی شخص دیگری حسادت نموده و تا حدودی ناامید شوید. به دنبال گنجی باشید که در زیر سنگ پنهان است.

مراقب هیولا چشم سبز امروز، یعنی برج ثور باشید. امروز ممکن است پیش از آنکه حتی بخواهید، دچار حس حسادت شوید. بسیاری از دلایلی که باعث ایجاد این حس می شوند، ناشی از احساس ناامنی هستند. اگر در شغل، روابط یا خانواده خود احساس امنیت ندارید، یا کسی شما را تهدید نموده است، وقت آن است که به دلیل این موضوع نگاه کنید. به جای پاسخ دادن، به دنبال جستجو برای یافتن پاسخ صحیح باشید. با به اشتراک گذشتن لذتی که خودتان دارید می برید، آن را دو برابر کنید. گاهی اوقات برای اینکه چیزی درست پیش برود، به دو نفر نیاز است. خود را از ترس قضاوت شدن آزاد کنید. امروز به کسی اجازه ندهید که شادی شما را برهم بزند.

امروز ممکن است کمی نسبت به ظاهر خود احساس بد یا نامطمئنی داشته باشید.به جای اینکه خودتان را تکه تکه کنید، روشی برای پذیرش ظاهر خود پیدا کنید. چه از نظر وزنی، چه از نظر سنی و چه از هر لحاظ دیگر، اگر نمی توانید خودتان را همانطور که هستید بپذیرید، باید بیشتر روی خود کار کنید. به یاد داشته باشید که سلیقه دلخواه شما، با دیگران متفاوت است و قرار نیست همه مثل شما فکر نمایند و به سلیقه شما عمل نمایند. از انتقاد دیگران غافل نشوید. به یاد داشته باشید که تنها راه موفقیت برخی از افراد، با همین انتقادها شکل می گیرد.

حس اصلی شما در این روز، احتمالا حسادت خواهد بود. اما نکته اصلی، روش مقابله با آن است. از خودتان بپرسید که چرا احساس امنیت ندارید؟ اگر به طرف مقابل خود حسادت می کنید، چرا چنین است؟ آیا به اندازه کافی به او اعتماد ندارد؟ اگر در محل کار به کسی حسادت می کنید، چه دلیلی دارد؟ علت اصلی حسادت خود را آنالیز کنید. شلوغی بیش از حد امروز، ممکن است باعث ایجاد حس عصبانیت در شما شود. با قرار دریافت در مناطق آرام و ساکت، آرامش بیشتری خواهید یافت.

امروز ممکن است کارهای هنری و دستی مورد توجه شما قرار بگیرند. حتی اگر فرد ورزش دوستی هستید، یکی از رشته های ورزشی امروز توجه شما را به خود جلب خواهد نمود. خلاقیت، چه در فرآیند آن و چه در محصول نهایی، شما را راضی و شاد خواهد نمود. به خودتان فرصت دهید تا قسمت های بیشتری از خود را کشف کنید. انرژی روزانه خود را به توانایی های خود اختصاص دهید. اگر به دنبال خرید چیزی هستید، محتاطانه رفتار کنید. مطمئن باشید آن چیزی که خریداری می کنید، صحیح و ماندگار است و تنها بازتاب تمایلات شما نیست.

همراه شدن با دیگران ممکن است امروز برای شما چالش برانگیز باشد. جنبه های مختلف سیاره ها می تواند امروز شما را از خود جدا کند. ممکن است بی تاب شده یا به راحتی ناراحت شوید. اگر چنین حسی دارید، سعی کنید امروز بیشتر تنها باشید. اگر نمی توانید تنها باشید، شکیبا باشید و قبل از حرف زدن، قدری تامل کنید تا از هرگونه درگیری جلوگیری به عمل آید. یک کلمه محبت آمیز یا تشویقی برای کسی که دوستش دارید، به مراتب بهتر از انتقاد ناعادلانه از اوست. مایا آنجلو، یک شاعر، می گوید: من آموخته ام که مردم آنچه شما گفتید را فراموش می نمایند؛ مردم کارهایی که شما انجام می دهید را فراموش خواهند کرد؛ اما مردم هرگز فراموش نخواهند کرد که شما باعث شدید چه احساسی داشته باشند.

اگر امروز کمی احساسی شدید یا گریه کردید، تعجب نکنید. تاثیرات سیاره ای امروز، می تواند شما را نسبت به همه مسائل حساس کند. اگر حس کردید لازم دارید، خودتان را رها نموده و گریه کنید. سعی کنید بیش از حد در احساسات خود غرق نشوید؛ زیرا فردا روز بهتری در پیش خواهید داشت. امروز به خوبی از خود مراقبت کنید. فداکاری و ارادت شما در خصوص اتفاقی، امروز در کانون توجه قرار گرفته است.

با دقت و وسواس نگاه کردن، می تواند چیزی باشد که امروز باید به آن توجه داشته باشید. این دقت و وسواس را باید صرف زمینه هایی مثل یافتن پول و ثروت، قدرت، موفقیت و عشق است. اگر حس می کنید وسواس شما بیش از اندازه است، با کسی در خصوص آن صحبت کنید. در این باره می توانید با یک مشاور نیز صحبت کنید. امروز از بین بردن سوء تفاهمات را در اولویت برنامه خود قرار دهید. نفس خود و هرچیزی که ممکن است دچار ایجاد احساس خشم در شما شود، دوری گزینید. شاعر و عارف معروف، رومی می گوید:

از کفر و ز اسلام برون صحرائیست

ما را به میان آن فضا سودائیست

عارف چو بدان رسید سر را بنهد

نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جائیست

لطف و بخشندگی را در خود ایجاد نموده و آن را نثار مشتری، شریک زندگی یا اطرافیان خود کنید. انتظارات خود را پایین آورده و جهان را با سادگی و اصالت خود غافلگیر کنید. امروز به هیچ عنوان بدون فکر عمل نکنید. در خصوص تصمیمات و پروژه هایی که پیش رو دارید، بیشتر فکر نموده و سنجیده عمل کنید. تصمیم نهایی خود را بیشتر از یک بار در ذهن خود مرور کنید. وقتی صحبت از روابط عاشقانه در میان است، هیچگاه سریع عمل نکنید. با ساده لوح بودن، باعث نشوید به خودتان آسیب وارد شود.

زمان آن رسیده است که برای حل مسائل خود، جدی تر رفتار کنید. اگر چندین بار سعی نموده اید مسائل خود را برطرف کنید، وقت آن رسیده که وارد عمل شوید. تا قبل از آنکه دچار آسیب شوید و مسائل تان به شما صدمه وارد نمایند، به فکر برطرف آن باشید. مراقب باشید. اول خوب به همه چیز فکر کنید. با یک دوست قابل اعتماد مشورت کنید. امروز همه چیز برای شما واضح و آشکارا خواهد بود. پلی از موفقیت های بیشتر و چشم اندازی از آینده خوب و روشن برای خود بسازید. شجاعت و دلسوزی شما، هدایای غیر مادی و البته معنوی هستند که می توانید به راحتی به اطرافیان خود هدیه دهید.

با پا فشاری برروی خلاقیت خود، احساسات تان را بروز دهید. این کار می تواند قدرتمندتر از چیزی باشد که فکر می کنید. خلاقیت شما، بخش مهمی از شما را شامل می شود. احساسات تان نیز با آن در ارتباط است و به نوعی می توان گفت هر دوی این موارد با هم تعامل دارند. اگر یکی از این درها به هر دلیلی مسدود شد، کلید باز کردن آن، تمرکز روی مورد دیگر است. در خصوص خلاقیت های خود با افراد نزدیک و صمیمی صحبت کنید. زمان را کنار بگذارید تا با نوشتن افکار خود یا به اشتراک گذاشتن آن با اطرافیان تان، روند ذهنی خود را تسکین بخشید. برنامه روزانه خود را دوباره آنالیز کنید تا به تعهدات دنیوی خود نیز عمل کنید.

ممکن است لازم باشد امروز با مخالفت های خود، مقابله کنید. این مخالفت ممکن است در خصوص والدین یا معلم یا مربی شما باشد. نکته حائز اهمیت این که، اگر حرفی که دیگران می زنند در رابطه با زندگی شخصی و خصوصی شما یا نحوه زندگی کردن تان است، لازم نیست به حرف کسی جز خودتان گوش دهید. مطمئن باشید هر کاری که انجام می دهید، عده ای هستند که آن را نفی خواهند کرد! پس خودتان باشید. ممکن است بدون اینکه خودتان احساس کنید، افراد به خاطر خرد و دلسوزی شما جذب شما شوند؛ حتی اگر خودتان احساس نمی کنید خردمند یا دلسوز هستید! امروز کمی بصیرت، الهام و مهربانی را وارد زندگی خود کنید. سعی کنید بهترین نسخه از خودتان باشید.

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 315

به "فال روزانه 13، 06، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 13، 06، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید