طاهرخانی: ضدفوتبال بازی نکردیم و نشان دادیم نساجی قابل احترام است، جدایی از استقلال خواسته من نبود

به گزارش مجله ستاره، شاهین طاهرخانی مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران گفت تیمش مقابل استقلال ضدفوتبال بازی نکرده و نشان داده تیمی قابل احترام است.

طاهرخانی: ضدفوتبال بازی نکردیم و نشان دادیم نساجی قابل احترام است، جدایی از استقلال خواسته من نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شاهین طاهرخانی مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران درباره تساوی مقابل استقلال که تیم سابق او بوده است، گفت: بازی مقابل تیم سابقم بود که سه چهار سال در این تیم زحمت کشیدم. اتفاقاتی افتاد که خواسته من نبود و از استقلال جدا شدم. خوشحالم بعد از سختی هایی که کشیدم، امروز اینجا ایستادم تا از خودم دفاع کنم. خوشحالم که در تیم نساجی بازی می کنم، چون آن روزهایی که شرایطم خوب نبود، نساجی و هوادارانش دست من را گرفتند و بلندم کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: شرایط تیم ما را همه دیدند و امروز تیم قابل احترامی داشتیم. ما مقابل تیمی بازی کردیم از مدعیان است و نشان دادیم توانایی بالایی داریم و می توانیم این فصل در لیگ خیلی عالی بازی کنیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی در خصوص اینکه تیمش مقابل نساجی به تساوی رضایت داد، گفت: دو تیم برای برد آمده بودند. ما بسته بازی نکردیم و استقلال هم در زمین خودش دنبال برد بود. ما ضدفوتبال بازی نکردیم و می خواستیم فوتبالی را نمایش بدهیم که همه لذت ببرند. ما نشان دادیم توانایی بالایی داریم. امیدوارم در ادامه فصل همین فرایند را ادامه دهیم تا به جایگاهی که لیاقتش را داریم، برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1933

به "طاهرخانی: ضدفوتبال بازی نکردیم و نشان دادیم نساجی قابل احترام است، جدایی از استقلال خواسته من نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهرخانی: ضدفوتبال بازی نکردیم و نشان دادیم نساجی قابل احترام است، جدایی از استقلال خواسته من نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید