شلف بالای کانتر اپن به جهت زیبا جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه

به گزارش مجله ستاره، در یک واحد مسکونی، آشپزخانه به تنهایی یکی از پردغدغه ترین قسمت های خانه به شمار می آید. چرا که وسایل کوچک و عظیم مختلفی را می بایست در آشپزخانه جای داد و از طرفی می بایست به دیزاین آن هم توجه گردد. چرا که آشپزخانه ها در معرض دید به شمار می آیند و تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی دارند. به همین جهت بهتر است نسبت به چیدمان وسایل آن اهمیت زیادی قائل شد.

شلف بالای کانتر اپن به جهت زیبا جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه

بکارگیری شلف بالای کانتر اپن یا شلف بالای جزیره آشپزخانه یکی از همین راهکارهایی است که به یاری آن می توان هم به زیباسازی محیط یاری بسیار زیادی کرد و هم ظرف و ظروف چینی مخصوص مهمانی یا وسایل دکوری - تزیینی مختلف را روی آن ها چید تا دیزاین آشپزخانه شما زیباتر به نظر آید و بتوانید از فضای محیط داخلی به منظور چیدمان اصولی تر و مرتب تر به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید. بنابراین در صورتی که در آشپزخانه خود از جزیره استفاده می کنید و یا آشپزخانه شما اپن می باشد؛ می توانید از شلف بالای کانتر اپن یا جزیره بهره ببرید که توضیحات مربوط به آن در ادامه آورده می شود.

شلف بالای کانتر اپن به جهت زیبا جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه

در صورتی که به فکر دکوراسیون آشپزخانه خود هستید و می خواهید آن را زیباتر جلوه دهید؛ می توانید از شلف بالای کانتر اپن یا جزیره آشپزخانه بهره ببرید. این شلف ها در طرح ها و نمونه های مختلف به شما یاری می نمایند تا بتوانید وسایل مختلف بسیار زیادی را روی آن ها قرار دهید. برای این منظور بهتر است بهترین و با ارزش ترین وسایل و ظروف خود را روی این شلف ها قرار دهید که در زیباسازی شلف بالای کانتر اپن بتوانند نقش داشته باشند. هر چند که خود این شلف ها به تنهایی زیبایی خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون آشپزخانه شما وارد می سازند؛ ولی در عین حال اگر شما بتوانید ظروف فاخر و ارزشمند خود را روی آن ها قرار دهید و در کنار آن ها هم از گلدان های کوچک و عظیم مختلف و وسایل دکوری و تزیینی متنوع و گوناگونی بهره ببرید؛ زیبایی آن ها به مراتب دوچندان می شود. شلف بالای کانتر اپن یا جزیره می تواند بنا به سلیقه شما در ابعاد و اندازه های مختلف و در رنگ بندی و مدل های متنوع و متفاوتی طراحی شود که بسته به دکوراسیون آشپزخانه شما متفاوت می باشد. اما آنچه مهم است؛ زیبایی آشپزخانه شماست که با همان نگاه اول می تواند این حس زیبایی را به ساکنین آن منازل انتقال دهد.

رنگ ها و مدل های مختلف شلف بالای کانتر اپن آشپزخانه

شما می توانید از رنگ ها و مدل های مختلف شلف بالای کانتر اپن آشپزخانه متناسب با سبک و سیاق دکوراسیون آشپزخانه خود به خوبی بهره ببرید. برای این منظور بهتر است با یک طراح دکوراسیون در ارتباط باشید و از نظرات کارشناسانه آن به خوبی بهره مند شوید. نصب شلف های آویزان که از سقف به بالای کانتر اپن یا جزیره آشپزخانه آویزان هستند؛ ذهنیت متفاوتی را از شلف ها ممکن است در شما تداعی سازند. چرا که این شلف ها با سایر شلف های دیگر متفاوت بوده و زیبایی خاصی به فضای خالی بالای اپن یا جزیره آشپزخانه شما می بخشند. این زیبایی زمانی پررنگ تر و زیباتر جلوه داده می شود که شلف بالای کانتر اپن آشپزخانه همسو با کابینت های آشپزخانه در یک سبک و مدل و رنگ خاص طراحی شده باشند تا دکوراسیون آشپزخانه شما را به زیباترین و شیک ترین حالت ممکن تبدیل سازند. در انتخاب رنگ و مدل این شلف ها باید حساسیت بالای خرج کنید تا در نهایت به مدل دلخواه خود دست یابید. چرا که دکوراسیون آشپزخانه و دیزاین آن می تواند تاثیر شگرفی روی دکوراسیون داخلی منزل شما داشته باشند و ارزش آن را به مراتب بالاتر ببرند. علاوه بر آن هر چقدر شما به دکوراسیون آشپزخانه منزل خود توجه ویژه ای داشته باشید؛ باعث می شود تا کدبانوی خانه شما در آشپزخانه منزل خویش احساس آرامش خاصی داشته باشد و کار کردن در آشپزخانه او را خسته و ملول نسازد. چرا که خانم ها مجبور هستند ساعت های زیادی را در آشپزخانه ها بگذرانند. بنابراین زیبایی سبک آشپزخانه می تواند خستگی را از آن ها دور سازد.

منبع: اتاق
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1646

به "شلف بالای کانتر اپن به جهت زیبا جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلف بالای کانتر اپن به جهت زیبا جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید