رئیس کمیته معین شرایط فوتبال: باشگاه ها قرارداد واقعی ببندند

به گزارش مجله ستاره، به گزارش خبرنگاران، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال درباره اینکه چه توصیه ای به باشگاه های ایرانی در ارتباط با انعقاد قرارداد با بازیکنان و مربیان دارد، گفت: توصیه من این است که رقم قراردادها واقعی و متناسب با توان مالی باشگاه ها باشد. این قراردادها باید در حد حل مشکل باشد و تولید مشکل نکند. جمله معروفی است که می گوید: چون دخلت نیست خرج آهسته تر کن.

رئیس کمیته معین شرایط فوتبال: باشگاه ها قرارداد واقعی ببندند

وی در خصوص اینکه آیا لازم است جلوی ورود بازیکنان و مربیان خارجی به لیگ ایران در این شرایط گرفته شود؟ تأکید کرد: این مسائل باید در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و با همکاری باشگاه ها سیاستگذاری شود. نمی شود همین طور نظری را داد که مخالفان و موافقانی داشته باشد. این موضوع نیاز به مطالعه دارد. ما نمی خواهیم چرخ را دوباره اختراع کنیم. باید ببینیم دنیا چه تصمیمی در این شرایط گرفته است.

رئیس کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال مبنی بر بدهی یک میلیارد و 500 میلیون تومانی این باشگاه به کمیته تعیین شرایط گفت: الان به صورت خاص اطلاع دقیقی از وضع مالی باشگاه ها ندارم اما اگر آقای فتح الله زاده چنین صحبتی کرده، لابد به آن اشراف داشته است.

نورشرق در پایان درباره اینکه چه الزامی برای باشگاه ها نسبت به پرداخت بدهی هایشان وجود دارد، گفت: برای شما و خانواده تان آرزوی سلامتی دارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 906

به "رئیس کمیته معین شرایط فوتبال: باشگاه ها قرارداد واقعی ببندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته معین شرایط فوتبال: باشگاه ها قرارداد واقعی ببندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید