دلیل احضاربه کمیته انضباطی رانمی دانم، سازمان لیگ به قولش عمل نکرد

به گزارش مجله ستاره، مسعود تابش در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دو برد سپاهان در هفته های ابتدایی رقابت های لیگ برتر گفت: تمرینات پیش فصل خوبی داشتیم و توانستیم دو برد خوب در آغاز رقابت های لیگ برتر داشته باشیم. تیمی که دو اردوی خوب داخلی و خارجی داشت توانست در حد و اندازه های اسم خودش هم ظاهر شود و به موفقیت برسد.

دلیل احضاربه کمیته انضباطی رانمی دانم، سازمان لیگ به قولش عمل نکرد

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص عملکرد قابل قبول امید نورافکن در ترکیب زردپوشان اصفهانی که سبب شد هواداران این تیم به وی نمره خوبی در جابجایی بدهند، افزود: آقای قلعه نویی به من لطف داشت و همیشه از من نظرخواهی کرد تا بازیکن بگیریم. تمام بازیکنان مورد نظرش را هم پسندیدم و موردی درباره آنها نبود. هر آنچه کادر فنی خواست را فراهم کردیم. این اتفاق خیلی خوبی است که ما به آن رسیدیم. مهمترین هدفمان در جابجایی نیز جذب تمام بازیکنان مدنظر سرمربی تیم و همچنین حفظ اسکلت اصلی سپاهان بود.

وی درباره نیامدن امید ابراهیمی به سپاهان تاکید کرد: او می خواست فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد. تنها بازیکنی که می خواستیم و نتوانستیم بگیریم امید ابراهیمی بود. برای او آرزوی پیروزیت داریم تا در تیم جدیدش پیروز گردد.

تابش راجع به عدم دعوت از بازیکنان سپاهان به اردوی تیم ملی فوتبال برای بازی با هنگ کنگ اذعان دشت: چند بازیکن از دیدگاه من لیاقت حضور در تیم ملی را دارند اما این موضوع به نظر سرمربی تیم ملی بر می گردد. امیدوارم بازیکنان سپاهان در ادامه جهت نظر سرمربی تیم ملی را نیز با بازی های خوبشان در سپاهان جلب کنند. به هر حال به نظر کادرفنی تیم ملی باید احترام گذاشت و برای این تیم بهترین نتایج را آرزو می کنیم.

مدیرعامل سپاهان که بابت عدم تعویق یک روزه بازی این تیم با ماشین سازی از مسئولان سازمان لیگ گلایه داشت یادآور شد: وقتی به بوشهر رفتیم همکاری همه جانبه ای را با مسئولان سازمان لیگ داشتیم تا بازی با شاهین برگزار گردد. دیدار با شاهین را یک روز به تعویق انداختند و به ما قول دادند که بازی با ماشین سازی را از پنجشنبه به جمعه موکول می کنند. آقایان نامه کتبی ندادند اما ما روی حرف و قولشان حساب باز کرده بودیم. تمام برنامه های تیم برای برگزاری بازی در روز جمعه بود اما پنجشنبه بازی کردیم. سازمان لیگ به قولی که داده بود عمل نکرد.

وی در خصوص احضارش به کمیته انضباطی به دلیل نشر اکاذیب افزود: من هم از طریق فضای مجازی چنین خبری را خواندم. هنوز ابلاغیه ای در این باره به من نداده اند. خودم هم نمی دانم نشر اکاذیب به خاطر کدام حرفم بوده است که اتهامش را به من زده اند.

تابش درباره حمله برخی مدیران لیگ برتری به سپاهان مبنی بر ولخرجی های این باشگاه در جابجایی تابستانی افزود: من اصلا دوست ندارم درباره سایر باشگاه ها صحبت کنم. فقط آقایان یک مثال بزنند که ولخرجی کرده ایم. همیشه درباره سپاهان این حرف را زده اند اما من حاضرم اسناد مالی را شفاف روی میز بگذارم و با تیم های مدعی مورد قیاس قرار بگیرم که کدام باشگاه ولخرجی کرده است. قطعا آقایان سکوت خواهند کرد.

وی در پایان راجع به شانس تیم ها برای قهرمانی در لیگ برتر نوزدهم گفت: از تیم خاصی اسم نمی برم اما پنج تیم برای کسب این عنوان رقابت می کنند که سپاهان نیز جزو آنهاست اما ادعایی در این زمینه نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 373

به "دلیل احضاربه کمیته انضباطی رانمی دانم، سازمان لیگ به قولش عمل نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل احضاربه کمیته انضباطی رانمی دانم، سازمان لیگ به قولش عمل نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید