خبرنگاران جان پناه بیماران کرونایی شهرری مستند شد

به گزارش مجله ستاره، تهران- خبرنگاران- در روزهای شیوع ویروس کرونا، فرزاد جعفری فیلم مستندی با عنوان جان پناه را در حال ساخت دارد. این مستند مشاهده گر درباره تکمیل ساخت بیمارستانی در شهرری است.

خبرنگاران جان پناه بیماران کرونایی شهرری مستند شد

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در خلاصه موضوع مستند نیمه بلند جان پناه آمده است: همزمان با بحران کرونا در ایران و افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کووید 19 تکمیل مراحل ساخت بیمارستان نیمه کاره ای با ظرفیت پذیرش 400 بیمار در شهرری، از سوی وزارت بهداشت دنبال شده و پیمانکار موظف می گردد این بیمارستان را ظرف مدت 20 روز آماده بهره برداری کند...

فرزاد جعفری درخصوص ساخت این فیلم می گوید: با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتیاج به بستری شدن افراد مبتلا به کووید 19 افرادی که در احداث بیمارستان مشارکت داشتند، با کوشش و جدیت بسیار مشغول کار شدند؛ این در حالی است که چند متر آنطرف تر و در بیمارستان قدیمی فیروزآبادی شهرری، هر روز تعدادی از بیماران جان خود را از دست می دادند و خطر سرایت بیماری، همه افراد درگیر پروژه را تهدید می کرد.

وی اضافه کرد: برای نزدیکی به کاراکترهای فیلم، در بسیاری از موارد دوربین هندی کم را دست خود آنها دادیم که این کار باعث شد آنها در شرایط فشار کار و استرس بالا، احساس بهتری داشته باشند و تصاویر خوبی هم ضبط و ثبت گردد.

پژوهش و کارگردانی مستند جان پناه برعهده فرزاد جعفری است. از دیگر عوامل فراوری این فیلم می توان به امیرحسین کامیابی، مهران بیات، امیرحسین دنیا تاب (فیلمبرداران) و امیرحسین کامیابی (صدابردار) اشاره نمود. این مستند توسط فرزاد جعفری و شرکت چاوش راه بنا تهیه می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 942

به "خبرنگاران جان پناه بیماران کرونایی شهرری مستند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جان پناه بیماران کرونایی شهرری مستند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید