جهانبخش: دوران سختی برای من و خانواده ام گذشت، آماده فرصت بودم تا توانایی ام را نشان دهم

به گزارش مجله ستاره، ستاره ایرانی 18 ماه پیش با کسب کفش طلای لیگ برتر هلند با زدن 21 گل با مبلغ 17 میلیون پوند راهی برایتون و لیگ جزیره شد. او در فصل اول حضورش در ترکیب برایتون بازی می کرد ولی نتوانست گلزنی کند.

جهانبخش: دوران سختی برای من و خانواده ام گذشت، آماده فرصت بودم تا توانایی ام را نشان دهم

هافبک ایرانی برایتون بعد از زدن گل اولش برای این تیم بعد از 18 ماه، گفت: زمان زیادی طول کشید تا بتوانم فرصتی به دست آورم تا در ترکیب تیم قرار بگیرم.

به گزارش فارس، علیرضا جهانبخش بالاخره بعد از 18 ماه از انتقالش به برایتون پیروز شد روز گذشته مقابل بورنموث فرصت بازی پیدا کند و اولین گلش را به ثمر برساند.

ستاره ایرانی 18 ماه پیش با کسب کفش طلای لیگ برتر هلند با زدن 21 گل با مبلغ 17 میلیون پوند راهی برایتون و لیگ جزیره شد. او در فصل اول حضورش در ترکیب برایتون بازی می کرد ولی نتوانست گلزنی کند.

در این فصل از لیگ جزیره برایتون با راهنمایی گراهام پاتر جایی در ترکیب اصلی برای علیرضا نداشت. هافبک ایرانی برای قرار دریافت در ترکیب اصلی 20 هفته منتظر ماند و روز گذشته نوبت به او رسید. جهانبخش از این فرصت بهترین استفاده را کرد و برای تیمش گلزنی کرد تا در نهایت با نتیجه 2 بر صفر برنده بازی شوند.

هافبک ایرانی در مصاحبه بعد از این درخشش، گفت: زمان زیادی طول کشید تا بتوانم فرصتی به دست بیاورم تا در ترکیب تیم قرار بگیرم. مصمم بودم تا از این فرصت استفاده کنم. روز به روز در تمرینات بهتر می شدم. هر بارکه بازی داشتیم، می خواستم فرصتی به من بدهند تا تاثیر خودم را بگذارم.

وی اضافه نمود: این دوران واقعا برای من و خانواده ام سخت گذشت. فصل گذشته برایم بهترین فصلم نبود. نصف فصل را بازی نکرده بودم. اکنون با شهر و طرفداران برایتون مانوس شدم و رابطه خوبی با آنها دارم. در فصل گذشته صعود و سقوط داشتم و کوشش کردم تا ثبات عمل داشته باشم. این فصل را با سرمربی جدید خوب شروع کردم. او کوشش می کرد تا از بازیکنان مختلف استفاده کند اما من در تمرینات بهترین شرایط را داشتم و آماده بودم تا فرصتی به من بدهد.

هافبک ایرانی درباره صحنه گلزنی اش، گفت: نیل موپای توپ را کاشت و من با تمام قدرت به آن ضربه زدم. به نظرم گل خوبی بود چون در ابتدای بازی به ثمر رسید و در ادامه به تیم یاری کرد تا سوار بر بازی گردد. همواره احساس می کنم ما در بازی ها کنترل را به دست داریم و فرصت های خوبی برای خودمان ایجاد می کنیم اما کمی بدشانس هستیم. در این بازی در خانه با وجود حمایت طرفداران عملکرد خوبی را به عنوان تیم واحد از خود به نمایش گذاشتیم. هر بازیکن به دیگری یاری کرد و فرصت های زیادی خلق کردیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 695

به "جهانبخش: دوران سختی برای من و خانواده ام گذشت، آماده فرصت بودم تا توانایی ام را نشان دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش: دوران سختی برای من و خانواده ام گذشت، آماده فرصت بودم تا توانایی ام را نشان دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید