تلاش دونده کم بینا برای رسیدن به مدال طلای بازیهای پاراآسیایی چین

به گزارش مجله ستاره، دونده نابینا و کم بینا که به مدت 4 سال امکان حضور در تیم ملی پارادوومیدانی را نداشت، این بار عزم خود را جزم کرده که با کسب بالاترین امتیاز و رکورد پیش بینی شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک، بهترین عملکرد را در پاراآسیایی چین داشته باشد.

تلاش دونده کم بینا برای رسیدن به مدال طلای بازیهای پاراآسیایی چین

هاجر صفرزاده در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از بازیهای پاراآسیایی جاکارتا پس از تغییر مربی با وجود این که رکوردم بهبود پیدا کرده بود، اما به تیم ملی دعوت نشدم و 4 سال پشت خط باقی ماندم.

وی گفت: بعد از شرکت در مسابقات قهرمانی کشور این فرصت را پیدا کردم که دوباره به تیم ملی دعوت شوم، 3 ماه است که با سایر دوومیدانی کاران در اردوی آماده سازی بازیهای پاراآسیایی چین در اهواز تمرینات خود را پیگیری می کنم و رکوردم روز به روز در حال بهبود است.

این دونده کم بینا درباره شرایط اردوهای آماده سازی بازیهای پاراآسیایی چین در اهواز اظهار کرد: من چون دو سرعت کار می کنم، اهواز پیست مناسب و استانداردی ندارد و مجبورم با همین شرایط تمرینات خود را دنبال کنم تا دچار افت نشوم. البته اردوی بعدی دوومیدانی کاران از 5 اسفند در شیراز برگزار می شود که امیدوارم شرایط از نظر پیست در آنجا راضی کننده باشد.

صفرزاده همچنین در خصوص شرایط رکورد خود در طی چند ماه گذشته، گفت: پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی کشور تا حدودی دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر بودم که البته مرتفع شده و شرایطم در حال حاضر از نظر بدنی و رکوردی بسیار خوب و راضی کننده است.

وی افزود: دوره قبل در جاکارتا پیروز به کسب دو مدال نقره و یک برنز شدم، اما این بار عزم خود را جزم کرده ام که مدال نقره خود را به طلا تبدیل کنم و بهترین عملکرد را در چین داشته باشم.

این دونده کم بینا در پایان تاکید کرد: تلاشم بر این است که در آخرین مسابقه انتخابی تیم ملی پارادوومیدانی که اردیبهشت سال آینده برای مشخص شدن نفرات اعزامی به پاراآسیایی برگزار می شود، بالاترین رکورد را به ثبت برسانم و مسافر چین شوم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 1970

به "تلاش دونده کم بینا برای رسیدن به مدال طلای بازیهای پاراآسیایی چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش دونده کم بینا برای رسیدن به مدال طلای بازیهای پاراآسیایی چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید