اشاره اسکوچیچ به تفاوت تیمش با استقلال و پرسپولیس

به گزارش مجله ستاره، سرمربی صنعت نفت می گوید تیمش خوب بازی می نماید اما از موقعیت هایش بهره نمی برد و بعضا گل های بچگانه ای را دریافت می نماید.

اشاره اسکوچیچ به تفاوت تیمش با استقلال و پرسپولیس

به گزارش مجله ستاره، دراگان اسکوچیچ بعد از تساوی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: از نتیجه خشنود نیستم اما از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. خوب بازی کردیم. شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم.

وی ادامه داد: سه بازی گذشته است. شرایط مانند این است که یک بیماری بچه ها را گرفته باشیم و نکات و اشتباهات بچه هاه هم انجام می دهیم. ما کنترل بازی را داشتیم. با سیستم 3-4-3 هم بازی کردیم که بسیار سخت است. خشنودم که بازیکنان خواسته های من را فهمیدند اما از بعضی اشتباهات ناراحتم.

اسکوچیچ درباره اشتباهات تیمش گفت: نمی دانم چرا به پرسپولیس باختیم. امروز هم شانس هایی برای گلزنی داشتیم اما نبردیم. تفاوت ما با یک باشگاه بزرگ در همین است. ممکن است استقلال و پرسپولیس خوب بازی نکنند اما گل بچگانه هم نمی خورند. به طور کلی از نحوه بازی تیم راضی هستم اما از نتیجه نه.

سرمربی صنعت نفت آبادان در واکنش به اینکه تیمش هجومی بازی نمی کند اعلام نمود: ما مقابل ذوب آهن 6 موقعیت گل داشتیم. این تیم چندان هجومی نیست. نمی توانم خودم برای گلزنی وارد زمین شوم.

او درباره عملکرد بختیار رحمانی در این تیم گفت: زمانی که فولاد لیگ را فتح کرد، بختیار یکی از بهترین ها بود. بعداز آن یک آسیب دیدگی وحشتناک داشت. بعد از ریکاوری هم به سطح اولیه خود بازنگشت. هدفم بازگرداندن بختیار به سطح گذشته است. او بازیکن بزرگ و باهوشی است. الان که به تیم ما اضافه شده، کاملا آماده نیست. انتظار زیادی از او دارم. خود من هم دیر به این تیم آمدم.

او تاکید نمود: بازیکنان و کادزفنی ما با وجود اینکه پولی دریافت نکردند، کارمان را به خوبی انجام دادیم. امیدوارم در آینده بهتر عمل کنیم و اشتباهات بچگانه را انجام ندهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: upst.ir شناسه مطلب: 400

به "اشاره اسکوچیچ به تفاوت تیمش با استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشاره اسکوچیچ به تفاوت تیمش با استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید